1. محدوده

این راهنمای معاملات بر اساس "آیین نامه ارائه دهندگان خدمات و ارائه دهندگان خدمات واسطه ای در تجارت الکترونیک" منتشر شده در 26.08.2015 تهیه شده است.

2. تعاریف

خریدار: شخصی که با استفاده از وب سایت کالا یا خدماتی را خریداری می کند.

وزارت : وزارت گمرک و تجارت

مرکز تماس: مرکزی که می توان با کاربران وب سایت از طریق تلفن تماس گرفت و به صورت شفاهی ارتباط برقرار کرد و راه حل های مشکلات احتمالی توسط فروشنده نشان داده می شود.

کاربر: شخصی که از وب سایتی که توسط فروشنده اداره می شود بازدید می کند یا به هر نحوی از آن استفاده می کند

شرایط استفاده: قوانین و شرایط موجود در وب سایت که کاربران موافقت می کنند در طول استفاده از وب سایت از آنها پیروی کنند.

اپلیکیشن موبایل: نسخه اپلیکیشن وب سایت مخصوص دستگاه های قابل حمل تهیه شده است

فروشنده: پیرکاردین

وب سایت: www.pctehran.com

3. اطلاعات عمومی در مورد خرید

3.1 فرم اطلاعات اولیه پذیرفته شده و تایید شده توسط خریدار و قرارداد فروش از راه دور به مدت 3 (سه) سال از تاریخ معامله مطابق با قوانین مربوطه در بخش حساب من وب سایت به صورت الکترونیکی نگهداری می شود و به راحتی قابل دسترسی است. خریدار در هر زمان

3.2 قبل از نهایی شدن فرآیند سفارش توسط خریدار، خلاصه سفارش به صورت الکترونیکی در وب سایت نمایش داده می شود تا خطاهای احتمالی در ورود اطلاعات اصلاح شود و امکانات فنی لازم برای اصلاح فراهم شود.

3.3 در صورت بروز تضاد احتمالی بین فروشنده و خریدار، توصیه می شود ابتدا با تماس با فروشنده از طریق مرکز تماس، مشکل به سرعت و به طور موثر حل شود.

3.4 مذاکره بین خریدار و فروشنده از طریق مرکز تماس برای یافتن راه‌حل برای مشکلات احتمالی، خریدار را از انجام هرگونه اقدام قانونی که می‌خواهد در محدوده قانونی که مشمول آن است، باز نمی‌دارد.

4. سیاست حفظ حریم خصوصی

4.1 برخی از اطلاعات شخصی (نام، سن، آدرس ایمیل و غیره) توسط فروشنده به منظور ارائه خدمات بهتر به کاربران درخواست شده است. این داده ها با وب سایت و برنامه تلفن همراه جمع آوری شده است. در داخل وب سایت برای فعالیت های کمپین یا فعالیت های تبلیغاتی ویژه برای حساب کاربر استفاده می شود. به جز اطلاعات شخصی؛ داده های آماری تراکنش های انجام شده از طریق وب سایت قابل تجزیه و تحلیل و ذخیره می باشد.

4.2 فروشنده از اطلاعات ارسال شده به وی در طی فرم های عضویت یا فروش کالا یا خدمات برای اهداف غیرعملیاتی استفاده نمی کند و آنها را به اشخاص ثالثی که فعالیت نمی کنند نمی فروشد.

4.3 بازاریابی مجدد و جمعیت شناسی و ویژگی های گزارش علاقه Google Analytics در محتوای وب سایت استفاده می شود. می‌توانید از Google Analytics برای تبلیغات نمایشی انصراف دهید و تبلیغات شبکه نمایش Google را با استفاده از تنظیمات آگهی سفارشی کنید. اطلاعات جمعیت شناختی ارائه شده توسط Google Analytics برای سفارشی سازی وب سایت و در صورت وجود تبلیغات در وب سایت مطابق با علایق کاربران استفاده می شود. در حالی که این اطلاعات در مطالعات مخاطب هدف استفاده می شود، ممکن است همراه با اطلاعات سایر کاربران با ناشران تبلیغاتی به اشتراک گذاشته شود. این اطلاعات حاوی هیچ گونه اطلاعات شخصی (نام، نام خانوادگی، شماره هویت TR، جنسیت، سن و غیره) نیست.به عنوان یک گروه برای کار بر روی روندهای کاربران و جمع آوری مخاطبان هدف استفاده می شود. با پذیرش شرایط استفاده مندرج در وب سایت، به اشتراک گذاری اطلاعات ناشناس با ناشران تبلیغاتی برای اهداف تبلیغاتی و تبلیغاتی داده می شود.

4.4 کوکی های شخص اول ارائه شده از طریق وب سایت و کوکی های شخص ثالث ارائه شده توسط اشخاص ثالث، از جمله Google، با هم برای جمع آوری اطلاعات در مورد استفاده از وب سایت و تبلیغات، بهینه سازی و انتشار وب سایت و تبلیغات، بر اساس گذشته استفاده می شوند. بازدید کاربران از وب سایت

4.5 اطلاعات شخصی کاربر تنها در صورت درخواست مقامات رسمی و در مواردی که بیانیه ای مطابق با مفاد قانون اجباری قابل اجرا الزامی باشد به مقامات رسمی فاش می شود. جدا از این و در مواردی که در این قوانین حفظ حریم خصوصی مشخص شده است، اطلاعات کاربر به هیچ وجه با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود.

favicon

شرکت امیر مدیسا پوش از سال ۱۳۷۹ کار خود را آغاز کرده است. شرکت امیر مدیسا پوش در حال حاضر با ۱۶ شعبه در تهران و شهرستان‌ها و ۹۵ نفر پرسنل توانسته است بیشترین میزان فروش را طی سال گذشته از میان نمایندگی‌های برند پیرکاردین در سراسر دنیا کسب نماید.

  • تهران ، زعفرانیه ، خیابان آصف ، کوچه پرویز وهابی ، پلاک 16
  • شماره تماس پشتیبانی: (+98)2126805829
پیرکاردین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ثبت نام در خبرنامه پیرکاردین

با ثبت نام در خبرنامه از آخرین تخفیفات و اخبار سایت آگاهی یابید .