راهنمای خرید پوشاک مردانه, مد و فشن

چگونه با شلوار جین مردانه کفش مناسب بپوشیم

ممکن است در ابتدا ایده ی پوشیدن شلوارجین با کفش رسمی چندان خوشایند به نظر نرسد. اما در طول این سال ها، مردانی از سرتاسر دنیا با زیرپا گذاشتن این قوانین و کلیشه های قدیمی، سعی در ترکیب استایل کژوال و رسمی داشته اند. نمونه ی بارز آن همین ترکیب شلوارجین با کفش رسمی است. نکته ای که باید درنظر داشته باشید، توجه به شکل و سایز است. مثلاً اگر جین گشاد می پوشید، بهتر است کفشتان سبک و جمع وجور باشد و یا اگر شلوارتان جذب است، کفش های بزرگ نپوشید. همچنین لازم است به هماهنگی رنگ ها توجه کنید. در این مقاله ما هر دو مبحث هماهنگی رنگ و نوع شلوارجین را پوشش می دهیم.

شلوار جین مردانه - نماینده رسمی پیرکاردین در ایران

 

با شلوار جین اسکینی چه کفشی بپوشیم؟

اسکینی یکی از متداول ترین انواع شلوارجین برای آقایان غیرچاق است که با کفش رسمی هم ست می شود. انتخاب نوع کفش به استایل بستگی زیادی دارد. اما ازمیان تمام آنها، کفش لوفر هامبل بهترین انتخاب است. لوفرها در سبک، رنگ و جنس های مختلفی وجود دارند که باید باتوجه به استایل، نوعدرستی از آن انتخاب شود. اگر میخواهید استایل کژوالی داشته باشید، می توانید به همراه شلوارهای اسکینی مشکی، لوفرهای پنی مشکی یا بژبپوشید. برای تابستان نیز بهتر است از ترکیب رنگ های روشن استفاده کنید.

با شلوار جین اسکینی چه کفشی بپوشیم؟ - خرید شلوار جین مردانه پیرکاردین

با شلوارجین جذب (اسلیم فیت) چه کفشی بپوشیم؟

شلوارهای اسلیم فیت جایگزین خوبی برای شلوارهای اسکینی هستند؛ خصوصاً برای افرادی که هیکل متناسب و ورزشی دارند. مزیتی که دارند این است که علاوه بر تن خور خوب و جمع وجور بودن، نسبت به شلوارهای اسکینی راحت تر هستند. کفش های بزرگتر مثل کیکرز با این شلوارها تضاد خوبی دارند و پوشیدن آنها باهم معرکه می شود. همچنین می توانید با این جین ها در رنگ آبی روشن، کفش لوفر ساده و روشن بپوشید. اگر به دنبال استایل کژوال تری هستید، می توانید پاچه ی شلوارتان را تا بزنید.

شلوار جین مردانه - پیرکاردین

با شلوارجین طوسی چه کفشی بپوشیم؟

با شلوارهای طوسی روشن، کفش هایی با همین تن رنگ بپوشید. خصوصاً کفش های جیر انتخاب خوبی هستند.

شلوارجین های طوسی تیره، نحوه ی ست شدن راحت تری دارند و رنگ تیره ی آنها به رسمی تر کردن استایل و همراهی با کفش رسمی کمک می کند. اما اگر می خواهید کمتر رسمی باشید، نیم بوت قهوه ای تیره چوکا یا کفش بورگا را با این شلوار جین امتحان کنید و استایلی مینیمال داشته باشید.

شلوار جین مردانه طوسی - خرید لباس مردانه پبرکاردین

با شلوارجین مشکی چه کفشی بپوشیم؟

شلوارجین های تیره نقریباً با همه ی انواع کفش رسمی ست می شوند و بنابراین داشتن آنها به همه ی آقایان توصیه می شود. اما در میان این همه کفش، پیشنهاد ما به شما کفش چرم است که علاوه بر هماهنگ بودن با شلوار جین مشکی، استایلی ساده و زیبا را برای شما به ارمغان می آورد.

شلوار جین مردانه پبرکاردین

با شلوارجین آبی چه کفشی بپوشیم؟

آبی نیز همچون طوسی، رنگی است که تن های مختلفی دارد و دربین آنها برخی به راحتی و برخی به سختی ست می شوند. با این حال چه از رنگ های آبی روشن و چه تیره استفاده کنید، لازم است که به انتخاب کفش دقت کنید.

مزیت شلوارجین های آبی نیره این است که حتی نسبت به جین های سیاه، کفش های بیشتری با آنها ست می شوند. یک استایل راحت و کاربردی، پوشیدن این شلوار به همراه کفش چرم قهوه ای است. نیم بوت های چوکا نیز انتخاب خوبی برای زمستان هستند و به راحتی با جین های اسلیم فیت ست می شوند.

درمورد جین های آبی روشن، پیشنهاد ما به شما این است که اولاً نوع اسلیم فیت جین را انتخاب کنید و ثانیاً از پوتین های چلسی با رنگ خنثی استفاده کنید. ترکیب این رنگ های روشن موجب تقویت اجزای استایل و جذابیت بیشتر آن می شود.

نماینده رسمی پیرکاردین در ایران - شلوار جین مردانه شلوار جین مردانه پیرکاردین

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.