مد و فشن

۵ نکته در پوشیدن لباس برای آنکه عضلانی تر به نظر برسید

ساختن عضلات و داشتن هیکل ورزشکاری، کار چندان راحتی نیست و نیاز به انگیزه، زمان و اراده ی بسیاری دارد. حال اگر با طی کردن این مسیر دشوار توانسته اید به هیکل ایده آل خود برسید، پس چرا آن را به نمایش نگذارید؟! اما ازطرفی ممکن است به دلایل مختلفی مثل کمبود وقت نتوانید روی اندام خود کار کنید؛ اما این بدان معنی نیست که نمی خواهید عضلانی به نظر برسید. با ما در این مقاله همراه باشید تا به شما بگوییم که چگونه لباس و پوشش می تواند تاثیر زیادی در بهتر و بیشتر نشان دادن عضلات شما داشته باشد.

5 نکته برای اینکه عضلانی تر به نظر برسید / عضلات / فروشگاه اینترنتی پیرکاردین

انتخاب تی شرت مناسب

اولین گام در این مسیر، دانستن این موضوع است که کدام تی شرت برای اندام شما بهترین است. این موضوع ممکن است در ابتدا ساده به نظر برسد، اما انتخاب یک تی شرت مناسب می تواند تاثیر شگرفی روی بهتر نشان دادن اندامتان داشته باشد. مثلاً تی شرت های بگی اصلاً مناسب رسیدن به این هدف نیستند و با پوشاندن کامل بدن، هیچ جلوه ای ازنظر عضلانی بودن به آن نمی دهند.

پیشنهاد ما پوشیدن تی شرت هایی با سایزهای استاندارد و اسلیم فیت و به رنگ سفید یا خاکستری است. زیرا این نوع تی شرت ها تاحد امکان بدن شما را کمتر می پوشانند و عضلات موجود را بهتر نشان می دهند و رنگ های روشنی مثل سفید و طوسی تاثیر آن را افزایش می دهند. اما اگر اصلاً عضلانی نیستید و یا کمی اضافه وزن دارید و می خواهید لاغرتر به نظر برسید، رنگ سیاه به شما توصیه می شود.

تیشرت / تیشرت مردانه / فروشگاه اینترنتی پیرکاردین

پیراهن مناسب ازنظر سایز و رنگ

اگر به دنبال پیراهنی برای نمایش بیشتر عضلات خود هستنید، همیشه به دنبال رنگ سفید آن بروید. پوشیدن پیراهن سفید بسیار ساده است و می توانید آن را با شلوار جین یا هر شلوار مناسب دیگری ست کنید. پیراهن های کلاسیک آکسفورد، می توانند انتخاب خوبی باشند. اما نهایتاً نکته ای که باید هنگام خرید پیراهن درنظر بگیرید، توجه به سایزتان است. همانند تی شرت، سایزهای استاندارد و اسلیم فیت گزینه های خوبی برای رسیدن به این هدف هستند. البته برخلاف تی شرت، پیراهن ها معمولاً از پارچه های کشسان ساخته نمی شوند و دکمه هم دارند؛ بنابراین سایزهای خیلی کوچک و تنگ قطعاً انتخاب خوبی نیستند و با چروک خوردن و پیدا شدن بدن درمیان دکمه ها، فرد را چاق تر نشان می دهند.

برای جلوگیری از این امر، ما به شما پیراهنی از جنس کتان کش و در سایز استاندارد یا اسلیم فیت را پیشنهاد می دهیم که در عین راحتی و تنفس پذیربودن، عضلات را هم بهتر نشان می دهد. نکته ی آخر در زمینه ی پیراهن، تازدن آستین هاست. این کار، عضلات جلوبازوی شما را بهتر نشان می دهد. فقط مراقب باشید که آنها را تا بزنید، نه اینکه بالا بکشید! زیرا کشیدن موجب چروک خوردن می شود و توجه را از بازوها دور و به سمت شلختگی پیراهن جذب می کند.

همچنین توجه کنید که محل دوخت لباس ( خط بالای شانه ) دقیقاً روی شانه ی شما بیفتد تا هیکل را عضلانی تر نشان دهد. ولی اگر مثلاً جلوتر از شانه باشد، این گونه به نظر می رسد که لباس برای شما بزرگ است.

پیراهن / پیراهن مردانه پیرکاردین / 5 نکته برای عضلانی تر بودن

شلوارهای فیت

نحوه ی پوشش پایین تنه، موضوعی است که اغلب مردان عضلانی در آن اشتباه می کنند. بیشتر آنها تصور می کنند که اگر پاهایی بزرگ و عضلانی دارند، برای نمایش آنها بهتر است شلوار اسکینی بپوشند. گرچه این تصور تاحدزیادی درست است، اما راه های بهتر و مدرن تری هم برای رسیدن به این هدف وجوددارد.

شلوارهای اسلیم فیت یکی از مناسب ترین مدل هایی هستند که پاها را بهتر نشان می دهند. خصوصاً اگر این شلوارهای اسلیم فیت به رنگ های تیره مثل سیاه باشند و سنگ شور داشته باشند. همچنین اگر کمی چاق هستنید یا اضافه وزن دارید و میخواهید عضلانی به نظر برسید، شلوارهای خیلی تنگ و اسکینی چندان انتخاب مناسبی نیستند.

شلوار مردانه / شلوار فیت پیرکاردین / فروشگاه اینترنتی

کت وشلوار مناسب

پوشیدن یک کت وشلوار مناسب، کلید اصلی جلوه دادن به اندام شماست. درواقع انتخاب یک کت بلیزر مناسب، می تواند راهی حقه آمیز برای عضلانی تر نشان دادن اندام باشد. بهترین امتیاز پوشیدن کت وشلوار برای عضلانی تر شدن، امکان همراهی آن با یک پیراهن آکسفورد است که پیشتر توضیح دادیم. در آخر با پوشیدن کفش های اسمارتی چون لوفر، استایل خود را تکمیل کنید.

کت و شلوار پیرکاردین / فروشگاه اینترنتی / لباس مردانه

تعادل در استایل

یک نکته ی مهم دیگر برای عضلانی تر جلوه دادن اندام، رعایت تعادل در استایل است. مثلاً اگر شلوارهای بگی و پیراهن یا تی شرت تنگ بپوشید، نیم تنه ی بالا عضلانی تر به نظر می رسد. بالعکس اگر پیراهن بگی و شلوار تنگ بپوشید، پایین تنه عضلانی تر به نظر می رسد. پس اگر به دنبال نمایش اندام خود به بهترین شکل هستید، بین پوشش دو نیم تنه تعادل را رعایت کنید.

مد و فشن برای آقایان عضلانی کار چندان سختی نیست و نیازی هم به پوشیدن لباس های تنگ وجود ندارد. بلکه سایزهای استاندارد و اسلیم فیت توصیه می شود.

تعادل در استایل / مد و استایل آقایان

به الگوی طرح ها توجه کنید

طرح های افقی، بدن را چاق تر نشان می دهند و طرح های عمودی، لاغرتر و بلندتر. پس اگر می خواهید عضلانی تر به نظر برسید، از طرح هایی با خطوط افقی استفاده کنید. همچنین می توانید از پیراهن های دورنگی استفاده کنید که به صورت افقی کنار هم قرار گرفته اند؛ به گونه ای که رنگ تیره تر بالا باشد تا عرض سینه و شانه را پهن تر و ماهیچه ای تر نشان دهد و رنگ روشن در قسمت پایین باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.