راهنمای خرید پوشاک مردانه

چند سِت پیشنهادی برای کُت و شلوار سرمه ای

وبلاگ پیرکاردین– رنگ سرمه ای به هنگام خرید کُت و شلوار از جمله انتخاب های مردان ایرانی است که برای حضور در موقعیت های رسمی و محل کار در اولویت است.

اگر شما هم برای سِت کردن سایر اجزای لباس مانند پیراهن  و کفش با کُت و شلوار سرمه ای در مشکل هستید با مطلب ما همراه باشید تا استایل شیک و جذابی برای خود بسازید.

1.پیراهن بنفش و کفش دربی چرم

برای ساختن یک استایل کلاسیک با کُت و شلوار سرمه ای پیشنهاد می شود پیراهن مردانه ای به رنگ بنفش روشن و کفش دربی چرم را انتخاب کنید تا کنتراست دلنشینی را برای خود بسازید.

 

 

2.پیراهن آبی روشن و کراوات طوسی

پیراهن مردانه آبی روشن در کنار کُت و شلوار سرمه ای ترکیب رنگی فوق العاده ای را برای شما می سازد. برای تکمیل استایل خود می توانید از کراوات نقطه ای طوسی استفاده کنید، این استایل کلاسیک برای مراسم های رسمی توصیه می شود.

از آنجایی که پیراهن آبی کمرنگ با کُت و شلوار سرمه ای در یک طیف رنگی هستند می توانید از اکسسوری هایی با رنگ های متنوع و رنگی تر برای استایل خود استفاده کنید.

3.پیراهن سفید با کفش های چرم عسلی

ترکیب پیراهن سفید با کُت و شلوار سرمه ای ساده ترین و اولین انتخابی است که سبکی کلاسیک به ظاهرتان می بخشد. برای انتخاب کفش نیز توصیه می شود سراغ کفش های چرمی به رنگ عسلی بروید.


بیشتر بخوانید: ترندهای استایل مردانه 2021


همچنین می توانید برای ایجاد استایل رسمی با کُت و شلوار سرمه‌ ای،  از پیراهن سفید صد در صد کتان استفاده کنید. برای دور شدن از سفید کامل، استفاده از الگوهای حصیری و موجی دار روی پارچه پیراهن سفید مجاز است.

4.پیراهن صورتی کمرنگ

هر مردی جرأت پوشیدن پیراهنی به رنگ صورتی کمرنگ را ندارد اما این پیراهن مردانه یکی از بهترین گزینه ها برای سِت کردن با کُت و شلوار سرمه ای است که باعث می شود در جمع همانند ستاره ای بدرخشید.

با ترکیب فوق پیشنهاد می شود کراواتی به رنگ صورتی یا سرمه ای را استفاده کنید. برای استفاده از دستمال جیبی نیز توصیه می شود رنگ این اکسسوری مغایر با رنگ سرمه ای کُت و شلوار و صورتی کمرنگ پیراهن تان باشد.

5.پیراهن مشکی

جیمز باند از جمله سلبریتی هایی است که همیشه کُت و شلوار سرمه ای تیره رنگ را با پیراهن مشکی سِت می کند، بنابراین پیراهن مشکی دیگر گزینه پیش روی انتخابی شما برای سِت کردن با کُت و شلوار سرمه ای است فقط یادتان باشد که به هیچ وجه رنگ کُت و شلوارتان سرمه ای روشن نباشد.

6.استایل منوکروم با رنگ سرمه ای

استایل یک رنگ از جمله ترندهای سال 2021 است در ترکیب استفاده از کُت و شلوار سرمه ای به این صورت است که پیراهن و کراوات را کمی روشن‌تر از رنگ کُت و شلوار خود انتخاب کنید به عبارتی می توانید لباس‌های خود را از ترکیب تیره و روشن رنگ سرمه‌ای انتخاب کنید.

کراوات مناسب کُت و شلوار سرمه ای

اگر پیراهن یا کُت شما طرحدار است حتما کراوات ساده انتخاب کنید و اگر کُت یا پیراهن زیر آن ساده است از کراوات‌های طرح‌دار کمک بگیرید.

بهتر است کراوات‌هایی به رنگ سرمه‌ای، سبز، قرمز، زرد، صورتی، مشکی و یا خاکستری را برای تکمیل استایل خود با کُت و شلوار سرمه ای استفاده کنید.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.