مد و فشن

صفر تا صد پوشیدن کاپشن بادی

وبلاگ پیرکاردین– کاپشن بادی قطعا یک از انتخاب های هوادران تیپ اسپرت است که در روزهای سرد برفی زمستان، افراد را در برابر سرما در امان نگه می دارد.

قبل از خرید کاپشن بادی حتما چک کنید که داخل آن پشمی و لایه بیرونی آن از نایلون باشد تا از عبور باد و باران به بدن شما جلوگیری کند.

اما حالا سوال اینجاست که پیراهن، شلوار و کفش مکمل و مناسب کاپشن بادی چیست؟ که در این مطلب به آنها پاسخ خواهیم داد.


بیشتر بخوانید: کفش های لوفر را چطور بپوشیم؟


پیراهن مناسب کاپشن بادی

کاپشن بادی یک لباس حجم دار و با خطوط عمودی است بنابراین برای خنثی کردن این ویژگی ها و داشتن یک تیپ مناسب در انتخاب و پوشیدن پیراهن بهتر است سراغ یقه اسکی بروید تا با خطوط عمودی و خاصیت چسبندگی اش ویژگی های بارز کاپشن بادی را از بین ببرد.

شلوار تنگ و بوت از دیگر اجزایی است که در کنار کاپشن بادی استایل شما را شیک و جذاب می کند.

اصولی برای خرید کاپشن بادی مناسب

امروزه بسیاری از برندها برای کوهنوردی کاپشن بادی طراحی و تولید می کنند که برای استفاده روزمره و حضور در موقعیت هایی چون محل کار، دانشگاه و … مناسب نیست.

بنابراین سراغ کاپشن بادی با طول کمتر یعنی تا زیر شکمتان بروید همچنین از خرید رنگ های نئونی پرهیز کرده و رنگ‌های کلاسیک تر مثل مشکی، خاکی یا قهوه ای را انتخاب کنید.

 

کُت و شلوار با کاپشن بادی!

در روزهایی که افراد در کنار کُت و شلوار، کوله پشتی استفاده کرده و کفش کتانی می پوشند پس استفاده از کاپشن بادی بر روی کُت و شلوار امر عجیب و غریبی نیست و اتفاقا قبلا این پوشش وجود داشته است.

در روزهای بادی، برفی و بارانی زمستان پوشیدن کاپشن بادی از روی کُت و شلوار می تواند پوشش رسمی شما را در امان نگه دارد.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.