دسته‌بندی نشده

رنگ هایی که با زرد سِت می شوند

وبلاگ پیرکاردین-رنگ زرد جزو رنگ های اصلی و از دسته رنگ های گرم محسوب می شود که به لحاظ روانشناسی از انرژی و تحرک بالا خبر می دهد، در این گزارش به معرفی ترکیب رنگ های مناسب در کنار رنگ زرد می پردازیم تا به هنگام سِت کردن لباس انتخاب راحت تری داشته باشید.

1.ترکیب زرد و بنفش

رنگ بنفش مکمل اصلی رنگ زرد است، این 2 رنگ ترکیب کامل و جذابی را در کنار هم می سازند، البته میزان استفاده از این رنگ در سایر اجزای لباس یا اکسسوری به علاقه شما بستگی دارد.

2.ترکیب زرد و صورتی

رنگ صورتی وقتی در کنار رنگ زرد قرار می گیرد بیشتر درخشیده و خود را نشان می دهد. البته هر چه رنگ زرد روشن تر باشد باعث جلوه کردن بیشتر رنگ کناری خود می شود. بازهم می توانید بنابر علایق و سلایق خود از رنگ صورتی در اکسسوری و سایر اجزای لباس استفاده کنید.

3.ترکیب زرد و سبز

ترکیب زرد و سبز در کنار هم و به نسبت کمرنگی یا پررنگی و کم یا زیادی آنها می تواند حس شادی،گرما و تحرک یا حس خنثی بودن را به اطرافیان القا کند.


بیشتر بخوانید: عید و بهار امسال مانتو چی بپوشم؟


4.ترکیب زرد و آبی

زرد و آبی در کنار هم یکی از بهترین ترکیب رنگ ها را در سِت لباس می سازند، رنگ های آبی و زرد در تمام حالات تضاد رنگی متعادل، زیبا و مناسبی را در کنار هم می سازند.

5.ترکیب زرد، مشکی و سفید

رنگ زرد (به هر میزان روشنی) در کنار رنگ سفید جلب توجه می کند برای از بین بردن درخشندگی بیش از اندازه این دو رنگ در کنار هم می توانید از رنگ مشکی استفاده کنید.

به عبارتی رنگ مشکی باعث می شود هر 2 رنگ سفید و زرد هر چند اندک به کار برده شده در ترکیب استایلی افراد به خوبی دیده شوند.

6.ترکیب رنگ زرد و خاکستری

خاکستری رنگی خنثی است که خاصیت رنگ های مشکی و سفید را داراست و باعث می شود تمرکز اطرافیان به رنگ کناری ان بیشتر شود بنابراین رنگ خاکستری در کنار رنگ زرد ترکیب فوق العاده جذابی را می سازد. درضمن گفتنی است کمپانی پنتون رنگ زرد و خاکستری را به عنوان رنگ‌های شاخص سال ۲۰۲۱ معرفی کرده است.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.