دسته‌بندی نشده

کفش های لوفر را چطور بپوشیم؟

وبلاگ پیرکاردین-مشخص نیست اولین بار در ایران چه کسی به کفش های “لوفر” کالج گفت اما از آن به بعد همین اسم بر روی آن باقی ماند.

کفش های “لوفر” یکی از اصلی ترین تِرندهای 2021 هستند این کفش ها تقریبا برای هر فصل و هر استایلی مناسب هستند و به راحتی سِت می شوند.

در دنیای مُد به کفش های راحتی که بدون بند و سگک بسته می شوند، پاشنه ندارند و معمولا از جنس چرم و جیر هستند، “لوفر” می گویند.

برای اولین بار یک فرد نروژی از اسکاندیناوی کفش لوفر را طراحی کرد و طرفدران استایل “پرپی” به استفاده از این کفش روی آوردند.

بنابراین طبق گفته کارشناسان مُد، کفش لوفر کار خود را در دنیا با لباس‌های روزمره و کژوال شروع کرد اما اکنون در موقعیت های گوناگون و با هر طیف لباسی قابل استفاده است.


بیشتر بخوانید: چه زمانی کیف و کفش را باهم سِت می کنند؟


پُرکاربردترین رنگ های لوفر

پُرکاربردترین رنگ های لوفر؛ سفید، مشکی، کرم و طوسی هستند چرا که سِت کردنشان از باقی رنگ ها آسان تر است.

رنگ قهوه‌ای از جمله رنگ هایی است که به راحتی با سایر پالت های رنگی سِت می شود، کفش لوفر می تواند هم در استایل رسمی و هم در استایل کژوال به کار رود.

رنگ سرمه‌ای هم رنگ مناسبی برای سِت شدن با رنگ سفید، بژ و سبز زمردی است.

رنگ زرشکی هم رنگی ایده آل برای کفش های لوفر است. برای انتخاب آخر نیز می توانید سراغ لوفرهایی به رنگ های بژ و خاکی بروید.

البته لوفر های رنگی را می توانید با بقیه آیتم های استایلتان مثل کیف، کمربند، شال و … سِت کنید.

چطور کفش لوفر را بپوشیم؟

برای ظاهر اسپرت تر، کفش های لوفر را با  جوراب سفید و برای ظاهر رسمی تر، کفش های لوفر را با جوراب مشکی بپوشید.

یکی از بهترین آپشن هایی که کفش لوفر در اختیارتان می گذارد استفاده از پابندهاست به خصوص باندانا که همچنان یکی از محبوب ترین تِرندهاست.

کفش های “لوفر” را می توانید با جوراب یا بدون جوراب بپوشید و باید و نیابد این امر به طول شلوار شما بستگی دارد اگر شلوار شما کوتاه باشد بهتر است جوراب نپوشید یا از جوراب مخفی استفاده کنید البته این موضوع قانون متقنی نیست و این معنا را نمی دهد که شما نباید جوراب بلند و مردانه بپوشید، برای انتخاب جوراب نیز توصیه می شود سراغ رنگ های جیغ نروید.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.