دسته‌بندی نشده

عید و بهار امسال مانتو چی بپوشم؟

وبلاگ پیرکاردین-مانتو از جمله لباس هایی است که بین خانم های ایرانی از جایگاه بالایی برخوردار است و انتخاب و خرید آن تقریبا برای اکثر بانوان جامعه به یک دغدغه همیشگی تبدیل شده است به همین دلیل بنا بر نیازمندهای مخاطبانمان در این مطلب چند نکته را در زمینه خرید مانتو مطرح می کنیم تا به آسودگی به خرید مانتو بپردازید.

1.رنگ

به طور کلی می توان گفت که رنگ های روشن، مناسب ترین رنگ ها هستند البته منظور از رنگ روشن یک رنگ خاص نیست. همه چیز به سلیقه شما بستگی دارد. مثلا اگر رنگ سبز را دوست دارید به سراغ مانتوی سبز روشن بروید.

از رنگ های تِرند و مناسب دیگر همانند رنگ های نارنجی، زرد، خردلی، صورتی، بژ و آبی کلاسیک نیز می توانید در انتخاب خود استفاده کنید.


بیشتر بخوانید: چه زمانی کیف و کفش را باهم سِت می کنند؟


توصیه می کنیم تا می توانید از استایل های تمام مشکی و تیره دوری کنید.

2.طرح

بهار فصل شکفتن گل هاست پس یکی از محبوب ترین و تِرند ترین طرح ها برای مانتوی بهاری، طرح گُل گُلی است. ترجیحا به سراغ طرح های گُل گُلی ریز بروید.

میزان طرح دار بودن مانتوی شما به سلیقه خودتان بستگی دارد اگر به استایل ماکسیمال علاقه دارید می توانید سراغ مانتویی کاملا گُل گُلی بروید اما اگر از استایل مینیمال خوشتان می آید مانتویی را انتخاب کنید که فقط بخش کوچکی از آن طرح دار است.

3.مینیمال یا ماکسیمال

توصیه می شود در فصل بهار استایل مینیمال داشته باشید یعنی به سراغ لباس هایی ساده و رنگ روشن بروید البته این موضوع بدین معنا نیست که نمی توانید اِلمان های استایلی ماکسیمال را در استایلتان داشته باشید.

فقط سعی کنید روحیه ماکسیمال خودتان را در اکسسوری هایتان نشان دهید.

از طرفی سعی کنید که در استایلتان از رنگ های نزدیک بهم استفاده کنید و نه خیلی متضاد.

4.چهارخانه

مانتوها و پیراهن های تارتان کوتاه یکی از لباس های بهاری محبوب هستند. این مانتوها برای بهاری تر بودن بهتر است رنگ روشنی داشته باشند. این مانتوها به راحتی با جین سِت می شوند و استایلی دخترانه به شما می دهند که سن شما را پایین تر نشان می دهد.

به یاد داشته باشید که پیراهن های چهارخانه (فلنل ها) در هیچ فصلی به اندازه بهار زیبا نخواهند بود پس فرصت امتحان کردنش را از دست ندهید.

5.جنس

حالا که درباره رنگ و طرح مانتوهای بهاری صحبت کردیم وقتش است که درباره جنس پارچه این مانتوها هم صحبت کنیم.

به جز پنبه و متریال های رایج چند نوع پارچه هستند که در بهار جلوه خاصی دارند.

این پارچه ها شامل پارچه فلنل(چهارخانه)، پارچه جیر، مخمل و جین است.

به عنوان نمونه یک کُت جین بلند، یک سویشرت مخمل با یک پالتوی جیر به راحتی می تواند جایگزین یک مانتو شود.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.