دسته‌بندی نشده

چند کفش مردانه مناسب زمستان

وبلاگ پیرکاردین– پاهای انسان بیشترین تاثیر را در حفظ گرمای بدن دارد به همین دلیل در فصل سرد سال شما نیازمند کفش هایی هستید که ساق و کف پای شما را حفظ کند.

در این مطلب چند مدل کفش را پیشنهاد می دهیم که بتواند به شما برای انتخاب کفش مناسب در زمستان کمک کند.

بوت های با دوام و سنگین

بوت های با داوم و سنگین برای هوای سرد و برفی بسیار کاربردی هستند و شما را قوی تر و بلندتر نشان می دهند همچنین به گرم نگه داشتن پاهای شما کمک می کنند. گرچه این قبیل از بوت ها به صورت حرفه ای و برای کوهنوردی طراحی و ساخته شده است اما امروزه عدعه از از آقایان برای روزهای سرد برفی از این نوع بوت ها استفاده می کنند تا علاوه بر گرم نگه داشتن پاهایشان از خطرات ناشی از یخ ردگی زمین در امان بمانند.

شما می توانید برای سِت کردن با نیم بوت کوهنوردی از شلوار اسپرت مردانه و پلیور یا ژاکت استفاده کنید.

بوت های چوکا

بوت های چوکا  نه کاملا بوت هستند و نه کاملا کفش ساده بلکه یک ترکیب بی تقض از هر 2 آنها هستند. آنهایی که کفش های رسمی و کتانی می پوشند بهتر است برای تنوع بوت های چوکا را امتحان کنند. این بوت ها از جنس نبوک هستند و رنگ قهوه ای آن بین آقایان محبوبین بسیاری دارد.


بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب سایز کفش مناسب


بوت های چلسی

بوت های چلسی یکی از راحتترین کفش های زمستانی هستند و با استایل کلاسیک و رسمی سِت می شوند. این مدل بوت شامل کش یا زیپ است به همین دلیل از راحتی قابل توجهی برخورداز است. این بوت را می توانید با شلوار پارچه ای، کتان یا جین اسپرت مردانه سِت کنید.

این نوع از بوت ها در کنار ظاهر ساده، بسیار زیبا و جذاب هستند و توصیه می شود هر مردی یک مدل از این بوت ها را در کمدش داشته باشد.

کتانی ساق بلند

کتانی ساق بلند یکی از بهترین کفش هایی است که به جز راحتی این مزیت را نیز دارد که برای چهارفصل هم قابل استفاده باشد.

کتانی ورزشی ضد آب

ضد آب بودن و زیره ضخیم از ویژگی های ضروری و لازم کفش های زمستان است که کفش های کتانی ورزشی ضد آب این مزیت را حتما دارا هستند.

بطور کلی باید برای زمستان کفشی را انتخاب کنید که روی یخ و زمین خیس سُر نخورید و ایمن باشید.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.