راهنمای خرید پوشاک مردانه

با کُت و شلوار طوسی چی بپوشیم؟

وبلاگ پیرکاردین– کُت و شلوار طوسی بدون شک ارزش این موضوع را دارد که جایی در کُمد لباس هایتان داشته باشد چرا که این طیف رنگ در کُت و شلوار می تواند در هر زمانی نمای آراسته و به روزی از شما به نمایش بگذارد.

بنابراین بعد از انتخاب و خرید این رنگ از کُت و شلوار باید بدانید که آن را با چه رنگ پیراهنی سِت کنید تا بهترین هماهنگی و هارمونی رنگ را در استایل شما ایجاد کنند با ما همراه باشید تا با پیراهن های مناسب این رنگ از کُت و شلوار آشنا شوید.

1.پیراهن سفید

پیراهن رنگ سفید بهترین و اولین گزینه برای سِت کردن با کُت و شلوار طوسی است اگر می خواهید استایل کژوالی داشته باشید توصیه می شود به جای پیراهن سفید از تی شرت سفید استفاده کنید.

 

2.پیراهن مشکی

پیراهن مشکی نیز از جمله رنگ هایی است که به راحتی با کُت و شلوار طوسی سِت می شود اگر می خواهید با این ترکیب کراوات هم بزنید سعی کنید رنگ کراوات را یک یا 2 درجه تیره تر از رنگ پیراهن انتخاب کنید.

 

3.پیراهن صورتی

 

4.پیراهن آبی

اگر کُت و شلوار طوسی شما روشن است می توانید برای داشتن یک سِت مناسب سراغ پبراهنی با رنگ آّبی تیره بروید. دقت کنید همه طیف های رنگ آبی برای سِت کردن با کُت و شلوار طوسی مناسب نیستند سعی کنید هنگام انتخاب طیف پیراهن مردانه رنگی متضادتر نسبت به رنگ کُت و شلوار و کراوات خود انتخاب کنید.

 

5.پیراهن طرح دار

 

اگر علاقمندید پیراهن طرح دار  راه راه بپوشید توصیه می کنیم راه راههای باریک و عمودی را برای سِت کردن با کُت و شلوار طوسی تان انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید:چند نکته برای خوشتیپ شدن آقایان

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.