دسته‌بندی نشده

9 وسایلی که باید گران بخرید

وبلاگ پیرکاردین– براي مديريت كردن هزينه ها و انتخاب درست، چند مورد از لباس و وسايلی را كه نبايد در هزينه كردن براي آنها صرفه جويي كنيد را در این مطلب معرفی می کنیم.

1.عطر خاص خود را پیدا کنید و یک بار برای آن هزینه کنید، هزینه کرد برای عطر خوب شاید در وهله اول سخت باشد اما از آنجایی که صدها بار استفاده خواهد شد ارزش خریدن دارد، عطر زدن اعتماد به نفس شما را بیشتر خواهد کرد.

2.کیف چرم از دیگر وسایلی است که که با هزینه کرد برای خرید آن نه تنها استایل شما شیک تر و جذاب تر خواهد شد بلکه شما به خاطر کیفیت این نوع از کیف های چرم سالهای زیادی از آن استفاده خواهید کرد. البته به هنگام خرید کیف چرم به درزف کوک و بخش فلزی آن دقت کنید.

3.ساعت خاصِ با کیفیت که قطعا قیمت بالایی هم خواهد داشت را فراموش نکنید، از این ساعت در موقعیت های خیلی خاص استفاده کنید اما برای مصارف روزانه و معمولی خود حتما یک سری ساعت ارزان داشته باشید.


بیشتر بخوانید: چند قانون برای سِت کردن ساعت مچی با لباس


4.کفش رسمی، برای خرید یک کفش رسمی که مثل آئینه برق می زند خوب هزینه کنید چرا که حتما برای سِت کردن با کُت و شلوار رسمی بهترین گزینه است.

5.ژاکت و پلیور از جمله وسایلی هستند که باید برای خرید آنها واقعا هزینه کرد هرگز این قبیل از لباس ها را ارزان نخرید چرا که بسیار کاربردی بوده و بدن را در فصل سرما گرم نگه می دارد.

6.بوت های متمایز، کفش ها از آن دسته از بخش های استایل هر فردی است که نظر دیگران را جلب می کند بنابراین در فصل زمستان بوت هایی متمایزی را انتخاب کنید ه هر فردی با دیدن آن با خودش بگوید از کجا می توانم یک جفت از این کفش ها را بخرم؟

7.کُت اسپرت، در خرید کُت اسپرت خساست به خرج ندهید حتما برای خرید یک جنس باکیفیت از کُت های اسپرت هزینه بهتری صرف کنید زیرا کُت ها از لباس های پرکاربردی هستند که به زودی کهنه و خراب نمی شوند.

8.کُت و شلوار، حتما برای خرید یک دست کُت و شلواری که فیت تن شماست و برای بدن شما ساخته شده است هزینه کنید.

9.تشک و بالش، از آنجایی که شما یک سوم زندگیتان را در تخت خواب سپری می کنید و مهم است که بتوانید راحت بخوابید برای تشک و بالشتان خوب هزینه کنید.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.