مد و فشن

چه رنگی بپوشم؟

وبلاگ پیرکاردین– یکی از رمز و رازهای داشتن یک استایل شیک و جذاب، انتخاب صحیح رنگ لباس است به عبارتی باید بدانید چه رنگ لباسی باید بر تن کنید و پاسخ به این جواب در گرو تشخیص و شناخت شما از رنگ پوستتان است.

بعد از تشخیص رنگ پوست باید تنها از یک اصول کلی برای خرید لباس استفاده کنید که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت اما در ابتدا راهکار پیدا کردن توناژ پوست را به شما آموزش می دهیم.

چطور رنگ پوستمان را تشخیص دهیم؟

1.استفاده از کاغذ سفید

برای پیدا کردن توناژ پوست خود یک تکه کاغذ سفید کنار پوست صورتتان بگذارید. اگر پوست شما در کنار این کاغذ به زردی، سبزی و یا قهوه ای روشن نزدیک بود، توناژ پوست شما گرم است.

اگر ته رنگ پوست شما به صورتی، سرخابی یا آبی نزدیک بود توناژ پوستتان سرد است.

در حالت سوم رنگ پوست به خاکستری نزدیک است که در این صورت پوستتان خنثی است.

2.رگ های دست

اگر با روش های قبلی نتوانستید توناژ پوستتان را پیدا کنید به رگ های روی مچ و ساعد نگاهی بیندازید در صورتی که رنگ رگ هایتان بنفش یا آبی باشد توناژ پوستتان سرد است.

البته اگر رنگ رگ هایتان سبز باشد پوستتان توناژ گرمی دارد.

 

سومین گزینه در این روش از تشخیص رنگ پوست، سبز و آبی بودن رنگ رگ های دستتان است به عبارتی وقتی رنگ رگ هایتان چیزی بین سبز و آبی است یعنی پوست شما خنثی است.

پالت رنگی پوست های گرم

سلبریتی هایی چون کیم کارداشیان، جسیکا آلبا، بیانسه و کلیر دینز پوست های گرمی دارند و اگر دقت کرده باشید الت رنگی محبوب این سلبریتی ها شامل رنگ های قرمز، هلویی، مرجانی، نارنجی، زرد، طلایی، کهربایی، زیتونی، خاکی، سرخابی، کرمی، خاکستری و نسکافه ای است.

پالت رنگی پوست های سرد

نیکول کیدمن، میندی کالینگ، لوپیتا نیونگو و کیت بلانشت از جمله سلبریتی هایی با پوست سرد هستند.

پالت رنگی محبوب این سلبریتی ها رنگ هایی چون آبی روشن، زمردی، انواع بنفش، یخی، صورتی، قرمز رزی، زرد خیلی کمرنگ، آبی نفتی، سفید و طوسی سرد است.

پالت رنگی پوست های خنثی

سلبریتی هایی چون آنجلینا جولی، جولین مور، جولیا رابرتز و کلی واشنگتون پوستی به رنگ خنثی دارند.

صورتی چرک، سبزآبی، فیروزه ای، زرد رنگ پریده، قهوه ای روشن، خاکستری ملایم، قرمز جیغ و مشکی پالت رنگی محبوب و مناسب پوست های خنثی است.


بیشتر بخوانید: 7  مدل شلوار تِرند پاییزی و روش سِت کردن آنها


انتهای پیام/

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.