دسته‌بندی نشده

رنگ نود چه رنگی است؟

وبلاگ پیرکاردین-در دنیای مُد شاید بارها درباره رنگ نود شنیده باشید، این رنگ که (NUDE)، (nood) و یا (nyood) نیز تلفظ می شود یکی از شیک ترین رنگ ها برای لباس، رژلب و کفش است.

نود شامل رنگ هایی است که پایه کرمی یا بژ دارد و در لغت به معنای برهنه است بعبارتی طبق گفته کارشناسان این رنگ تداعی کننده رنگ پوست است.

رنگ نود می تواند گرم یا سرد باشد، مطمئن باشید انتخاب لباس یا اکسسوری به رنگ نود استایل جذاب و شیکی را برای شما می سازد.


بیشتر بخوانید: مراحل بافت 2 مدل شال گردن مردانه


چون رنگ نود جزو رنگ های خنثی است پس براحتی می توان سایر اجزای لباس را با آن سِت کرد به همین دلیل این رنگ بین اهالی مُد بسیار پرطرفدار است.

سِت لباس نود

برای سِت کردن نودها به تناسب تناژ آن با رنگ پوست خود توجه کنید. استایل یکسره با این رنگ را حتما با اکسسوری های رنگ مخالف برای جذابیت بیشتر امتحان کنید.

اگر  رنگ نود از نظرتان کمی بی حال است برای پر انرژی شدن سبک پوشش تان از رنگ های قرمز، صورتی، بنفش و نارنجی استفاده کنید.

آرایش نود چیست؟

آرایش نود به آن سبک از آرایش گفته می شود که طبیعی بودن چهره حفظ شود.

وقتی از مواد آرایشی به رنگ نود استفاده می کنید به هیچ عنوان روی چهره تان حالت غیرطبیعی نمی نشیندو همان خط و خطوط واقعی چهره تان هستند که با آرایش زیباتر می شود.

نکاتی در استفاده از رنگ نود در پوشش

  1. رنگ نود در تناژهای طوسی، نارنجی، یاسی و صورتی موجود است. حواستان باشد که نود متناسب با پوستتان را انتخاب کنید.
  2. از آنجایی که رنگ نود رنگ طبیعی بدن شماست توصیه می شود برای نجات از بی روحی بوجود آمده در اثر این رنگ لباسی پوشیده تر انتخاب کنید.
  3. از بافت ها و جنس های مختلف اما همرنگ استفاده کنید چرا که استایل کاملا هوشمندانه و زیبا را برای شما به نمایش می گذارد.

 

کفش با رنگ نود

کفش هایی با رنگ عریان، پاها را کشیده تر و قد را بلندتر نشان می دهند.

نود و رنگ سفید

اگر پوستی گندم گون دارید و فکر می کنید با پوشیدن لباسی به رنگ نود (nude) خوب به نظر نمی رسید باید بگوییم کاملا اشتباه می کنید، می توانید از یک دامن به رنگ نود و در ته مایه رنگ میشی استفاده کنید و آن را با یک رنگ خنثی دیگر مانند سفید یا مشکی ست کنید.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.