دسته‌بندی نشده

راهنمای انتخاب سایز کفش مناسب

وبلاگ پیرکاردین– خرید اینترنتی موضوع جدیدی در کشور ماست که این روزها با شیوع ویروس کرونا اهمیت دو چندانی پیدا کرده و افراد بسیار زیادی را به سمت خود کشانده است، در این مطلب به چگونگی خرید اینترنتی کفش می پردازیم.

برای خرید اینترنتی کفش قبل از هر چیزی باید سایز پای خود را بدانید اما ممکن است به علت تفاوت قالبی موجود در بین کفش ها، سفارش اینترنتی شما در راستای خرید کفش انتخابی تان سایز پای شما  نبوده و بزرگتر یا کوچکتر باشد از اینرو بهتر است با چگونگی اندازه گیری سایز دقیق پای خود آشنا شوید.


بیشتر بخوانید: رنگ سال 2021 مشخص شد


اطلاع از اندازه دقیق سایز پا نه تنها از اتلاف وقت و هزینه اضافی تحمیل شده بر اثر برگشت خریدهای آنلاین جلوگیری می کند بلکه باعث می شود تا پاها از آسیب احتمالی ناشی از پوشیدن کفش های خیلی بزرگ یا خیلی کوچک در امان بمانند.

قدم اول

یک قطعه کاغذ را روی سطح سفتی بگذارید بطوریکه کاغذ روی آن زیاد تکان نخورد.هدف از این کار کشیدن یک طرح کلی از پا بر روی کاغذ است.

قدم دوم

پایتان را به طور مستقیم بر روی کاغذ قرار دهید به شکلی که سینه پا در جلو قرار گرفته باشد. دقت کنید که مچ پا و سینه پا در یک خط باشند، اگر کسی نیست که طرح پا را برایتان بکشد می توانید این کار را به صورت نشسته بر روی صندلی انجام دهید.

 

قدم سوم

بعد از اینکه طرح کلی پایتان را بدون کفش با مداد کشیدید، طول و عرض به دست امده را اندازه بگیرید.

اگر می خواهید اندازه دقیق تری به دست بیاورید بهتر است جوراب همیشگی تان را بپوشید. حالا به کمک طول و عرض پا و جداولی که در زیر برایتان تنظیم کرده ایم می توانید سایز دقیق پایتان را به دست آورید.

 

انتهای پیام/

 

 

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.