دسته‌بندی نشده

چند راه حل برای بلندتر دیده شدن مردان

وبلاگ پیرکاردین– افرادی که قد کوتاهی دارند و می خواهند بلندتر به نظر برسند برای بلند تر دیده شدن باید نکاتی را در پوشش و استایل خود رعایت کنند در این گزارش به بیان جزئیات آن می پردازیم.

1.از پوشیدن لباس ها و شلوارهای گشاد خودداری کنید.

2.با پوشیدن پیراهن یقه هفت چشم ها را به سمت بالاتنه جلب کنید.

3.صاف بایستید و سر خود را بالا بگیرید، پشتتان را صاف کنید وسینه هایتان را به سمت جلو هل دهید، هرگز طوری نایستید که شبیه گوژپشت ها دیده شوید.

4.لباس تک رنگ و یک دست بپوشید، هر چه به سمت پوشیدن لباس های تیره رنگ پیش بروید بلند تر دیده خواهید شد.

5.لباس ها و کت و شلوارهای راه راه عمودی بهترین گزینه برای بلندتر دیده شدن افراد کوتاه قد هستند.لباس‌هایی که دارای خطوط عمودی پیوسته هستند و یکی از خطوط آنها سفید است جذابیت بیشتری به شما می‌دهد.

6.هرگز به سمت لباس هایی با طرح های بزرگ نروید سعی کنید پیراهنی که می پوشید کاملا ساده باشد.


بیشتر بخوانید: راهنمای خرید شلوار برای افراد چاق


7.اگر پیراهنی که می خواهید بر تن کنید از استخوان لگن تان بلند تر است آنرا داخل شلوار بگذارید.

8.بطورکلی افراد کوتاه قد باید تمامی توجه ها را به سمت بالاتنه خود هدایت کنند به همین دلیل در کنار رعایت موارد مذکور، بهتر است از اکسسوری هایی چون کلاه، عینک، کراوات و … استفاده کنند.

9.به هیچ عنوان از کمربندی استفاده نکنید که با رنگ شلوار و پیراهن تان در تضاد رنگی باشد. همچنین استفاده از کمربندهای بزرگ با سگک بزرگ مناسب افراد قد کوتاه نیست.

10.افراد قد کوتاه باید در انتخاب شلوار سراغ شلوارهای فاق بلند بروند چرا که این نوع شلوارها باعث می شود تا پایین تنه این افراد بلند تر دیده شود.همچنین مردان کوتاه قدی که دارای میان تنه (شکم و باسن) بزرگی هستند باید شلوارهایی با چین های عمودی باریک در جلوی شلوارشان را برای پوشیدن انتخاب کنند.

11.از پوشیدن پیراهن های آستین کوتاه و شلوارک خودداری کنید چرا که باعث می شود توجه افراد به قد و اندام شما جلب شود.

12.کفش مناسب افراد کوتاه قد باید در تناسب با رنگ و ترکیب لباس و پوشش افراد باشد.همچنین می توانید از کفش هایی با کفی های پهن تر نسبت به سایر کفش ها استفاده کنید یا در صورت سلامت وضع پاها و کمرتان چند لایه کفی داخل کفش تان بگذارید.

13.با قرارگیری کمر شلوار بر روی خط کمر شما کشیده تر بهنظر خواهید رسید، قرار گیری شلوار در پایین تر از خط کمر باعث می شود شما کوتاه تر به نظر برسید.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.