مد و فشن

راهنمای خرید شلوار برای افراد چاق

وبلاگ پیرکاردین بسیاری از افراد چاق که دارای باسن و ران های بزرگی هستند در انتخاب شلواری که با فاق، کمر و اندازه آنها هماهنگی داشته باشد همواره با مشکلاتی روبرو هستند که گاهی به ناچاراز خریدهای عادی دست کشیده و با خرید پارچه مناسب فصل، روانه خیاطی ها می شوند.

اگر شما چاق هستید و آرزوی خرید راحت و آسان شلوار از مراکز خرید را همیشه با خود دنبال می کنید نگران نباشید چرا که ما در این مطلب نکاتی را پیرامون خرید شلوار مناسب افراد چاق بازگو خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

شلوار مناسب افراد چاق

اگر به علت چاقی قسمت پایین تنه شما به نسبت بالاتنه تان بزرگتر است در انتخاب شلوار باید سراغ شلواری با پاچه یا دم پای گشاد بروید تا با برقراری تناسب اندام در شما باعث شود تا کل اندامتان یکسان دیده شود.

توصیه می شود سراغ رنگ های تیره شلوارهای دم پای گشاد بروید چرا که این انتخاب، استایل شما را بهتر از شلوارهای تنک و راسته نشان می دهد.

درباره جنس شلوار مناسب افراد چاق نیز می توان گفت که بهتر است پارچه شلوار انتخابی برای خرید کمی ضخیم باشد که در قسمت ران کمی به بدن بچسبد.


بیشتر بخوانید: کاپشن چیست؟ + انواع


اگرشلواری با ویژگی های فوق پیدا کردید و تنها در کمر آن مشکل داشتید تعلل نکنید آن را خریده و با مراجعه به خیاط کمرش را درست کنید.

شلوار جین مناسب افراد چاق

بهترین گزینه شلوار جین برای افراد چاق، شلوارهای راسته است، این مدل ازشلوار جین نه تنها از مُد نمی افتد بلکه بین بالاتنه وپایین تنه افراد با پاهای چاق و یا عضلانی تناسب ایجاد می کند.

توصیه می شود افراد چاق شلوار جین دمپا گشاد و بگی نپوشند هرچند این شلوارها به علت راحت بودن طرفداران زیادی بین افراد چاق دارد اما باید بدانید که شلوارهای جین دمپا گشاد و بگی  پاهای چاق و ران و باسن بزرگ این افراد را چاق تر نشان می دهد.

بعبارتی شلوارهای گشاد هرگز شما را لاغرتر نشان نخواهد داد بلکه بصورت اغراق آمیزی شما را درشت تر و چاق تر از چیزی که هستید نشان خواهد داد.

همچنین از پوشیدن شلوارهای اسکینی یا چسبان اجتناب کنید این نوع شلوارها به هیچ عنوان مناسب فردی با پاهای چاق نیست چرا که درنتیجه این انتخاب بیشترتوجه ها به سمت پاهای شما جلب می شود و نقاط ضعف اندام شما برجسته تر خواهد شد.

رنگ شلوار مناسب افراد چاق

شلوار جین روشن و شلوار جین سنگ شور نپوشید چرا که شلوار رنگ روشن پاهای شما را بزرگ تر و چاقتر نشان می دهد.

درباره علت ممنوعیت پوشیدن شلوار جین سنگ شور هم باید گفت که این نوع شلوارها کاربرد کمتری دارند و قسمت سنگ شوری آن باعث جلب توجه به همان نقطه می شود، مثلا اکر سنگ شور شلوار جین در ناحیه ران باشد توجه افراد به ران شما معطوف می شود در حالیکه شلوار مناسب افراد چاق شلواری است که توجه را از پاها، عضلات پا، ران و باسن چاق و بزرگ باید دورشود.

بنابراین بهترین رنگ، رنگ های تیره است که برجستگی های بدن را نشان نمی دهد و با هر لباسی قابلیت سِت شدن را دارد.

پیشنهاد می شود شلوار جین ساده به رنگ های مشکی و سرمه ای را با لباس های تیره سِت کنید تا لاغرتر به نظر برسید.

بالاتنه مناسب برای افراد چاق

یک اصل را فراموش نکنید، افراد چاق باید برای بالاتنه خود لباس هایی را برگزینند که توجه اطرافیان را به بالاتنه خود معطوف کنید به عنوان نمونه پیشنهاد می شود این افراد از بلوزهای رنگ روشن و اکسسوری های جذاب و شیک استفاده کنند.

همچنین در انتخاب و پوشیدن کُت نیز باید به ساختار کُت توجه کنید بطوریکه بین شانه ها و قسمت های پایینی بدن شما تناسب ایجاد کند.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.