دسته‌بندی نشده

اصول لایه لایه پوشیدن لباس ها در فصل سرما

وبلاگ پیرکاردین– در فصول سرد سال چون ما دائما در حال جابه جایی بین محیط های سرد و گرم هستیم لایه ای پوشیدن لباس به ما کمک می کند که بتوانیم خود را با دمای محیط وفق دهیم.

برای همین بهتر است تا لباس ها را از نازک به ضخیم بپوشیم که وقتی از محیط سرد وارد محیط گرم می شویم بتوانیم لایه های ضخیم تر را در بیاوریم و راحت باشیم.

لایه لایه پوشیدن لباس برای محیط های کاری و دانشگاهی بسیار کاربرد دارد.


بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب اکسسوری برای فصل پاییز(1)


در این مطلب ضمن پرداختن به چگونگی لایه لایه پوشیدن لباس در فصول سرد به ترکیب رنگی این سبک از پوشش می پردازیم.

اصول لایه لایه پوشیدن

ابتدا یک شومیز یا تیشرت برای لایه اول بپوشید سپس یک ژاکت یا جلیقه بافت را به عنوان لایه دوم بر تن کنید، برای مرحله آخر هم می توانید کُت یا کاپشن مورد نظرتان را بپوشید. پس یادتان نرود از نازک به ضخیم بپوشید.

ترکیب رنگی لایه های لباس

برای لایه لایه پوشیدن حتما باید ترکیب رنگی بین 3 لایه رعایت شود، اگر رنگ لباس های انتخابی شما مکمل و هم خانواده هم باشند استایل تان مینیمال تر خواهد شد. البته پوشیدن رنگ های متضاد استایل تان را جذاب تر نشان خواهد داد.

ترتیب پوشیدن رنگ در لایه لایه پوشیدن

برای داشتن ترکیب رنگی فوق العاده در سبک پوششی لایه به لایه، بهتر است اولین لایه روشن و لایه های بعدی کم کم و به ترتیب تیره تر انتخاب شوند.

البته قانون متقنی برای اینکه از روشن به تیره بپوشید وجود ندارد شما می توانید بنابه سلیقه خود از تیره به روشن بپوشید و یا اینکه لباس وسط را تیره و لباس اول و آخر را همرنگ و یا هم خانواده انتخاب کنید.

الگوی لباس های لایه لایه

برای رعایت الگوی لباس پوشین به سبک لایه به لایه، بهترین و ساده ترین الگو، پوشیدن لباس های بدون طرح و ساده است اما اگر علاقه به لباس های طرح دار دارید می توانید یک یا 2 مورد از لباس ها را طرح دار انتخاب کنید اما دقت کنید که طرح های هر 2 لباس یا هر 2 لایه یکسان نباشد.

پیشنهاد می شود لباس طرح دار را در لایه آخر استفاده کنید.

لایه لایه پوشیدن تک رنگ

اگر قدکوتاهی دارید یا می خواهید لاغرتر به نظر برسید توصیه می شود هر 3 لایه لباس را در یک رنگ و یا از رنگ های بسیار نزدیک بهم انتخاب کنید تا استایل مونوکروم جذاب تری برای خود بسازید.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.