دسته‌بندی نشده

کفش های ترند شده پاییز و زمستان 2020 (ویژه بانوان)

وبلاگ پیرکاردین-فصل پاییز که از راه رسید به غیر از انتخاب کُت، پالتو، مانتو، شال، پیراهن، شلوار و جوراب مناسب فصل، آنچه اهمیت بیشتری دارد کفش است، باید برای قلب دوم خود یعنی پا کفشی را انتخاب کنیم که ضدآب بوده و از نفوذ سرما به پا جلوگیری کند.

پیشتر در مطلبی تحت عنوان “راهنمای انتخاب مناسب ترین کفش برای فصل پاییز” ویژگی کفش مناسب فصول سرد سال را چه برای خانم و چه برای آقایان شرح دادیم، اکنون در این گزارش به معرفی کفش های پاییزی و زمستانی  ترند شده در سال 2020 می پردازیم تا خانم های مخاطب وبلاگ پیرکاردین ضمن آشنایی با مُدهای روز انتخاب و خرید بهتری داشته باشند.

1- کامبت مدل دکتر مارتینز

مُدل بوت و نیم بوت دکتر مارتینز یکی از راحت ترین کفش های فصل پاییز و زمستان است که از دهه 90 میلادی دوباره به عرصه مُد برگشته است، این نوع از بوت ها یا نیم بوت ها هم مختص آقایان و هم خانم ها طراحی و تولید می شود.

عنوان این کفش هم از امضای خاص برند دکتر مارتینز در گذشته گرفته شده است، بهتر دانست بدانید که امروز بسیاری از برندها مشابه این مدل چکمه‌ی زنانه را تولید می کنند.

2-چلسی

امسال نیم بوت و بوت های چلسی از دنیای کفش های مردانه وارد دنیای مُد زنانه شده اند، مُدلی که بند نداشته و در 2 طرف آن کش استفاده شده است.

نیم بوت های چلسی در 2 نوع ساده برای استایل های رسمی و نوع لژدار ضخیم برای استایل روزمره دخترانه طراحی شده اند

3-چرم بلند

بوت چرم بلند زنانه که تا پالای ران را پوشش می دهد یکی از جذاب‌ترین مدل‌های کفش زمستانی زنانه است.

این مدل بوت را می توانید با یک پالتو، کُت و دامن کوتاه بپوشید.

4- چکمه اسب سواری

در طراحی این مُدل از بوت ها یا نیم بوت های پاییزی و زمستانی از چکمه های مخصوص اسب سواری الهام گرفته شده است و بیشتر در برند چنل (Chanel) دیده می شود.

این مدل در رنگ بندی های متنوعی چون مشکی، قهوه ای سوخته یا متمایل به قرمز و با پاشنه تخت یا بلند و تا زانو طراحی و تولید شده است.

اگر طرفدار مدل‌های ساده‌تر بوت زنانه هستید توصیه می شود این مدل را انتخاب و با دامن و شلوار جین جذب آن را بپوشید.

5-چرم چروک خورده

حالت شل و وارفته این مُدل بوت باعث به وجود آمدن چروک هایی در بخش رویی و ساق پای کفش شده است اگر به بوت های بلند تا ران پا و پاشنه های ظریف علاقه دارید می توانید بوت های چرم چروک خورده را انتخاب کنید.

برای آشنایی با سایر کفش های پاییزی و زمستانی 2020 منتظر بخش بعدی این گزارش باشید.

ادامه دارد…

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.