مد و فشن

معرفی صفحه رسمی اینستاگرام فروشگاه پیرکاردین

وبلاگ پیرکاردین؛ مجموعه پیرکاردین با توجه به نیاز مخاطبان و خدمات دهی به مشتریان عزیز و مردم گرامی مدت هاست که فعالیت رسمی خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام آغاز کرده است.

نشانی تنها صفحه رسمی پیرکاردین www.instagram.com/pierrecardin_tehran  است که شما با مراجعه به این صفحه می‌توانید از بروزترین محصولات، تخفیف‌ها و حتی مدهای جدید اروپایی مطلع شوید.

پیرکاردین همیشه برای مخاطبان پیشنهادهای شگفت انگیز دارد که همزمان در سایت و صفحه اینستاگرام خود منتشر می‌کند، شما با دنبال کردن این صفحه می توانید اولین کسانی که از این سوپرایزها مطلع خواهید شد و تا قبل از پایان یافتن فرصت پیشنهاد پیرکاردین از آن استفاده کنید.

صفحه رسمی پیرکاردین روزانه در اینستاگرام به روزرسانی می‌شود، ما بیشتر پیشنهادهای خاص خود را استوری می‌کنیم، پس سعی کنید هیچ وقت استوری‌ها را از  دست ندهید.

ما در تلاش هستیم در کنار اوقات فراغت شما و عزیزانتان در شبکه های اجتماعی اینستاگرام حضور داشته باشیم و باعث شیک‌پوش‌تر شدن شما باشیم تا بخشی از نگاه‌هایتان به یکدیگر سهم ما باشد.

هرگونه سوال، ابهام، ثبت سفارش و حتی تعویض و مرجوعی را دایرکت کنید و ما در کمترین زمان آن را بررسی و پیگیری خواهیم کرد، پس بدون کوچکترین نگرانی خرید کنید و بقیه کارها را به ما بسپارید.

همین حالا میتوانید با کلیک بر روی عکس زیر وارد صفحه رسمی پیرکاردین در ایران شوید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.