دسته‌بندی نشده

راهنمای انتخاب رنگ لباس برای فصل پاییز

وبلاگ پیرکاردین-شاید شما هم از آن دسته از افرادی باشید که با ورود به هر فصل مشکل “چی پوشیدن” و “چه رنگی پوشیدن” را دارید، اما نگران نباشید ما در مجموعه وبلاگ پیرکاردین با ارائه مطالب آموزشی مشکل شما را حل خواهیم کرد.

هم اکنون که نخستین روزهای فصل پاییز را سپری می کنیم بهتر است به معرفی رنگ های مناسب این فصل بپردازیم، تا با انتخاب و پوشیدن لباس هایی با رنگ صحیح بر جذابیت خود افزوده و در جمع بدرخشید.


بیشتر بخوانید: راهنمای سایز کُت و شلوار پیرکاردین


یک اصل را هرگز فراموش نکنید، برای داشتن استایل و پوششی مناسب و بی نقض خود را با طبیعت تطبیق داده و از هارمونی رنگ آن تبعیت کنید، مطلب ما را دنبال کنید تا رنگ های مورد استفاده در فصل پاییز را بشناسید.

1: قهوه ای

برگ درختانی که روی زمین ریخته شده به ما نشان می دهد که با انتخاب رنگ قهوه ای و یا طیفی از آن می توان پوششی فوق العاده برای خود در فصل پاییز ساخت. پوشیدن لباسی به رنگ قهوه ای تیره یا قهوه ای روشن نوعی حس امنیت و آرامش روانی را به دیگران القا خواهد کرد.

2: زرد

رنگ زرد یا طیفی از هم خانواده آن برای لباس های پاییزی انتخاب مناسبی است، به لحاظ روانشناسی کسانی این رنگ را انتخاب می کنند که کنترل بیرونی دارند و محیط بر آنها تاثیر می گذارد.

3: نارنجی

رنگ نارنجی یا طیفی از هم خانواده آن از دیگر رنگ هایی است که طراحان مُد و لباس آن را برای فصل پاییز انتخاب می کنند، افرادی که این رنگ را انتخاب می کنند به لحاظ روانشناسی دارای شور و شعف زیادی بوده و میزان تطابق پذیری آنها با تغییرات و محیط اطراف زندگی شان بیشتر از دیگران است.

4: سبز

رنگ سبز که رنگی متضاد با فصل پاییز است از جمله رنگ هایی است که طراحان مُد آن را مناسب این فصل می دانند، به لحاظ روانشناسی کسانی که رنگ سبز را در فصل پاییز برای لباس خود انتخاب می کنند کنترل درونی دارند و می توانند سایرین را تحت تسلط خود در بیاورند.

5: بنفش

انتخاب رنگ بنفش به ویزه بنفش تیره در فصل پاییز نشان از اعتماد به نفس بالا و داشتن قدرت تصمیم گیری فردی است که آن را انتخاب کرده است. به لحاظ روانشناسی بنفش تیره از محکم ترین و پایدارترین رنگ هاست و حس اقتدار زیادی به افراد می دهد.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.