راهنمای خرید پوشاک مردانه, مد و فشن

راهنمای سایز کت و شلوار پیرکاردین

وبلاگ پیرکاردین؛   کت و شلوار های  پیرکاردین طبق استاندرهای بین المللی در قواره های اسلیم فیت طراحی و تولید شده است ، این کت و شلوارها در سایزهای مختلف 56،54،52،50،48،46 و 58

در نمایندگی های پیرکاردین عرضه می شود.

با توجه به اینکه نیاز مشتریان برای خرید اینترنتی دانستن سایز دقیق بدن می باشد ، در این راستا پلتفرمی با توجه به سایزبندی پیرکاردین آماده شده که مشتریان عزیز می توانند به راحتی سایز خود را مشخص کنند.

گفتنی محصولات پیرکاردین قابل تعویض بوده و این اقدام جهت جلوگیری از هدر رفت وقت و انرژی مشتریان گرامی است.

نباید سایز کت و شلوارتان خیلی بزرگ باشد . دقت کنید سرشانه های کت جذب شانه ها باشد نه بزرگ تر از شانه هایتان. قد کت و شلوار غیر از موارد استثنا استاندارد های ثابتی دارد که باید رعایت شود . همین نکات ظریف باعث می شود خوش تیپ و برازنده به نظر برسید . برای کت های معمولی که مدل شان خیلی بلند یا کوتاه نیست وقتی کت را می پوشید ، در حالت ایستاده دست ها را کنار بدن قرار د هید ، قد کت باید تا نوک انگشت شست باشد . قد آستین هم بهتر است به اندازه ای باشد که یکی، دو سانتی متر از لبه آستین پیراهن از زیر آن بیرون بزند .
بلندی یقه کت هم باید طوری باشد که یقه پیراهن از کت بیرون باشد .

یک نکته مهم در شلوارهای کت و شلوار این است که کمر آنها به اندازه نیم تا یک سایز امکان تنگ یا گشاد شدن دارد و برای آنکه شلوار مناسب اندامتان د اشته باشید نگرانی زیادی نخواهید داشت.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.