دسته‌بندی نشده

لباس رنگ خاکی رو با چی سِت کنم؟

وبلاگ پیرکاردین-رنگ خاکی از جمله رنگ های خنثی است که به راحتی قابل سِت کردن با رنگ های سرد و گرم است، این رنگ از معدود رنگ هایی است که هیچ وقت از مُد نمی اُفتد.

اگر اندامتان درشت است و یا اضافه وزن دارید با انتخاب لباس هایی به رنگ خاکی قطعا خود را لاغرتر از آنچه هستید به دیگران نشان خواهید داد.

رنگ خاکی قابل پوشیدن برای موقعیت های مختلف مثل مهمانی های رسمی و یا فعالیت های روزانه است، پس اگر خاکی رنگ مورد علاقه تان باشد باید گفت که شما با یک تیر چند هدف را زده اید.

15 اصول ساده برای سِت کردن لباس خاکی

1-رنگ های زمینی از خاکی گرفته تا حنایی بعد از رنگ های مشکی و سفید دومین انتخاب افراد در زمینه خرید لباس هستند، اگر با تک رنگ پوشیدن مخالفتی ندارید می توانید سرتاپا رنگ های فوق را بپوشید در غیر این صورت برای رنگ خاکی می توانید لباس هایی به رنگ نارنجی سوخته، خردلی و طیف های مختلف آبی را برای سِت کردن برگزینید.


بیشتر بخوانید: لباس آبی رو با چه رنگی سِت کنم؟


2- اگر رنگ کُت و یا پیراهن شما خاکی است می توانید آن را با یک شلوار آبی جین، کفش کتانی سفید، کفش کالج قهوه ای  یا مشکی و یا کفش رسمی قهوه ای و مشکی سِت کنید.

3-اگر از آن دسته از آقایانی هستید به شال دور گردن اهمیت می دهند می توانید شال خاکی رنگ خود را با تی شرت ساده ای به رنگ های مشکی، سفید، یشمی و سرمه ای سِت کنید.

4-برای خانم ها نیز پیشنهاد می شود که مانتوی خاکی رنگ خود را با شلوار راسته خاکی، کیفی با طرح پلنگی و یک صندل پاشنه بلند زیبا سِت کنند.

5- مانتوی خاکی اسپرت را می توان با شلوار جین سرمه ای، شال سرمه ای و کفش تخت و مسطح یا انواع کتانی سِت کرد.

6-از آنجایی که رنگ سبز به راحتی با رنگ های خنثی ترکیب می شود بنابراین می تواند گزینه مناسبی برای سِت کردن با رنگ خاکی باشد، البته بهترین همنشین رنگ خاکی از خانواده رنگ سبز، سبز زیتونی است پس پیشنهاد می شود برای مانتوی خاکی رنگ خود شالی به رنگ سبز زیتونی انتخاب کنید.

7-رنگ کرم نیز از دیگر رنگ هایی است که با رنگ خاکی هارمونی جذابی را ایجاد می کند.

8-قرمز چرک و قرمز پررنگ 2 ترکیب رنگ بسیار عالی برای خاکی هستند.

9-رنگ سفید و خاکی نیز ترکیب خوبی در استایل افراد است.

10-یکی از رنگ هایی که بسیار با خاکی سِت می شود رنگ سورمه ای است.

11-مانتو خاکی را می توانید با شال یا شلوار قهوه ای سِت کنید.

12-رنگ مشکی نیز از دیگر رنگ هایی است که در کنار خاکی هارمونی زیبایی ایجاد می کند.

13- برای حضور در موقعیت های دوستانه و غیر رسمی می توانید شلوار جین خاکی را با یک بلوز راحت در هر رنگي حتي رنگ‌هاي به‌شدت گرم مثل قرمز و صورتي و يك كفش اسپرت كه ترجيحا به رنگ بلوزتان باشد سِت کنید.

14-استفاده از خاکی به ویژه خاکی تیره برای افرادی با موهای جوگندمی و سفید و افرادی با موهای سیاه و پوست تیره بهترین گزینه است.

15-برای شال خاکی توصیه می شود خانم های عزیز سراغ مانتوهایی به رنگ زرشکی، آبی، سبز، مشکی و سفید بروند.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.