مد و فشن

پیراهن جین مردانه را با چی سِت کنم؟

وبلاگ پیرکاردین-پیراهن جین یکی از محبوب ترین پیراهن های مردانه در بین ایرانیان است که معمولا عمر مفید طولانی دارد و استفاده از آن در فصول مختلف سال امکان پذیر است، به همین دلیل برای استفاده روزمره انتخاب مناسبی است.

اگر پیراهن جین را برای پوشش خود انتخاب کرده اید باید بدانید که این نوع پیراهن برای چه سبک استایلی مناسب است؟ این پیراهن ها مناسب استایل های اسپرت و نیمه رسمی هستند.

اکنون نوبت چگونه سِت کردن پیراهن جین مردانه است؟ شاید مهمترین مرحله در سِت کردن پیراهن جین مردانه، انتخاب شلوار و کفش مناسب باشد.


بیشتر بخوانید: مدل موی مناسب شما چیست؟ (ویژه آقایان/قسمت اول)


در این سری از مطلب “چی بپوشیم” مجموعه پیرکاردین به بیان جزئیات نحوه سِت کردن پیراهن جین مردانه می پردازیم.

1: شلوار جین با پیراهن جین

شلوارهای جین، اولین اولویت شما برای سِت کردن با پیراهن های جین مردانه هستند، برای کفش نیز توصیه می شود در این نوع از استایل سراغ یک جفت کفش اسنیکرز یا بوت مردانه چرمی بروید.

به تنها نکته‌ای که باید در این باره توجه کنید رنگ لباس هایتان است، رنگ شلوار و پیراهن باید از دو رنگ یا تونالیته مختلف باشند. به عنوان مثال اگر پیراهن تان جین روشن است، شلوارتان را به رنگ جین تیره انتخاب کنید یا برعکس.

برای مثال می توانید پیراهن جین رنگ روشنتان را با یک شلوار جین تیره و کفش های کالج قهوه ای سِت کنید یا می توانید دکمه های پیراهن جین خود را باز کرده و زیر آن تی شرت سفید رنگی بپوشید برای این سبک از پوشش تان توصیه می شود کفش اسنیکرز سفید انتخاب کنید.

 

2: انتخاب شلوار کتان برای سِت کردن با پیراهن جین

انتخاب بعدی برای سِت شما، شلوارهای کتان مخصوصا شلوارهایی با تناژ رنگی خاکی و بژ و کفش های کالج هستند.

 

3: شلوار پارچه ای با کفش رسمی انتخاب سوم

اگر علاقمندید که برای پیراهن جین خود از شلوار پارچه ای استفاده کنید باید دقت کنید که علاوه بر لزوم رعایت هماهنگی و تناسب رنگی بین آنها، ضخامت شلوار با پیراهن جین باید سنخیت داشته باشد، بعبارتی، پیراهن‌های لی کاغذی را با شلوارهای فاستونی و شلوارهایی با پارچه‌های ظریف سِت کنید. پیراهن‌های لی ضخیم‌تر را نیز با شلوارهای کبریتی و شلوارهایی از جنس کشمیر و … بپوشید.

برای این سبک از پوشش شما، توصیه می شود در انتخاب کفش به سراغ بوت‌های چرم مردانه و کفش‌های رسمی مردانه بروید.

4: کُت و شلوار و پیراهن جین

اگر کُت و شلوار دارید می توانید برای زیر کُت آن پیراهن جین بپوشید.

5: پیراهن جین و کُت بلیزر

می توانید پیراهن جین تان را با کراوات قرمز رنگ و یک کُت بلیزر  سِت کنید.

برای روز‌های سرد سال و حضور در فضا‌های بیرونی، می‌توانید روی پیراهن جین تان جلیقه‌ای بافتنی به تن کنید و از شلوار‌های تیره رنگ استفاده کنید. در فصل‌های گرم سال نیز از شلوار‌های روشن در کنار این سِت استفاده کنید.

 

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.