دسته‌بندی نشده

اصول سِت کردن کیف و کفش زنانه

وبلاگ پیرکاردین-کیف و کفش در پوشش افراد به ویژه خانم ها از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین رعایت نکات لازم برای سِت کردن آنها ضروری است. با اینکه در گذشته تنها سبکی که برای سِت کردن این 2 مورد وجود داشت استفاده از کیف و کفش همرنگ بود اما امروزه در دنیای مُد روش های جدیدی برای هماهنگی بین این 2 پیشنهاد شده است.

کافی است با دانستن چند نکته اصولی که در این مطلب به آنها می پردازیم و برای برقرای تناسب بین این 2 آیتم، ظاهر و استایل خود را زیباتر و جذاب تر کنید.

1-سِت کردن 2 رنگ متفاوت

یکی از قواعد روز حاکم در دنیای مُد، بی تفاوتی به اصول نوشته شده توسط طراحان مُد و حرکت بر خلاف جهت است، پس می توانید در سِت کردن کیف و کفش خود از رنگ هایی استفاده کنید که هیچ سنخیت و تناسبی با هم ندارن، برای مثال می توانید کفش سرخابی رنگ خود را با کیف سبز سِت کنید.

2- استفاده از تناژهای مختلف

یکی دیگر از راههای سِت کردن کیف و کفش، استفاده از تناژهای مختلف یک رنگ است، بعبارتی باید به سراغ رنگ های هم خانواده بروید. مثلا اگر کفش تان در تناژ رنگ های پوست مثل کرم و گلبهی بود برای انتخاب کیف توصیه می شود سراغ رنگ هایی مثل عسلی یا گلبهی تیره بروید.


بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب کفش زنانه مناسب


3-استفاده از اِلمان مشترک

می توانید کیفی به رنگ خنثی(سفید ، شیری ، نقره ای ، خاکستری، مشکی ، قهوه ای ، برنزی ، طلایی ، بژ) انتخاب کنید سپس اکسسوری همرنگ کفش خود را به بند آن وصل کنید، برای اینکار می توانید از آویز، شال یا باندانا (پارچه متصل به لباس یا پارچه گره خورده به لباس) برای اینکار استفاده کنید.

رنگ های خنثی

4-سِت کردن رنگ کیف با شلوار یا دامن

ضرورت و الزامی برای سِت کردن کیف با کفش وجود ندارد می توانید در استایل خود از کیفی همرنگ شلوار، دامن، مانتو، پیراهن و شال خود استفاده کنید، این سبک از سِت کردن نظم خاصی به ظاهر شما خواهد داد.

5-سِت کردن جنس کیف با کفش

به جای سِت کردن رنگ کیف با کفش تان، می توانید جنس این 2 را باهم سِت کنید، برای مثال اگر جنس کفش تان پارچه ای یا صندل است، پیشنهاد می شود از کیفی با جنس پارچه ای استفاده کنید.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.