تشخیص کیفیت پیراهن مردانه

وبلاگ پیرکاردین برای تشخیص کیفیت پیراهن به هنگام خرید یادتان باشد حتما به نخ های دوخته شده خطوط و دکمه ها نظری بیندازید.

دکمه ها باید محکم دوخته شده باشند و هیچ نخی از آنها و خطوط دوخت پیراهن آویزان نباشد و بیرون نزده باشد.

تولید کننده هایی که اجناس تقلبی یا بی کیفیت تولید می کنند اغلب به جزئیات توجهی ندارند.


بیشتر بخوانید: راهنمای خرید شلوار برای افراد چاق


وقتی پیراهنی را در دست می گیرید که نام برند آن را قبلا نشنیده اید و نمی دانید کیفیت خوبی دارد یا نه؟ یک راه حل به شما پیشنهاد می دهیم.

1-دکمه های پیراهن

به دکمه های پیراهن دقت کنید و ببنید چقدر خوب ساخته شده اند و چقدر برای درست کردن دکمه ها تلاش شده است، به عبارتی یکی از ویژگی های ممتاز یک پیراهن با کیفیت برخورداری از دکمه های محکمی است که خوب و بدون کوچکترین ایرادی در سر جای خود دوخته شده است.

اگر دوخت دکمه ها خوب انجام نشده باشد باید بدانید برای سایر بخش های پیراهن نیز تلاشی نشده است.

2-فشردن پارچه

یک قسمت از پارچه را چند لحظه با دستانتان فشار دهید و مچاله کنید اگر پارچه مانند کاغذ مچاله شده باشد بدانید که این پیراهن بعد از شست وشوی اول ظاهری کهنه پیدا می کند.

3-شانه های پیراهن

به شانه های پیراهن نگاه کرده و خطوط پارچه را در این ناحیه بررسی کنید اگر پیراهن از کیفیت خوبی برخوردار باشد باید خطوط شانه ها هم راستا باهم دوخته شده باشند.

4-برش و دوخت جا دکمه ها

برش و دوخت جا دکمه ها از دیگر ویژگی های مهم و برجسته یک پیراهن با کیفیت است، گرچه این بخش در ظاهر امری جزئی است اما دقیقا تفاوت تولیدکنندگان اجناس با کیفیت و تقلبی را می توان از همین بخش متوجه شد.

انتهای پیام/