دسته‌بندی نشده

چه کسانی نباید یقه اسکی بپوشند

وبلاگ پیرکاردین– یقه اسکی یکی از محبوب ترین پوشیدنی های دستبافت یا ماشین بافت فصل سرد سال است که به وفور زیر پالتو، کُت و شلوار، ژاکت و یا اورکت پوشیده می شود و به راحتی ظاهر شما را شیک و جذاب می کند.

اما نکته ای که در انتخاب و پوشیدن یقه اسکی وجود دارد همخوانی و تناسب آن با گردن شماست، اگر گردنی تقریبا کشیده ندارید پوشیدن یقه اسکی را فراموش کنید و لباس دیگری را جایگزین آن کنید.

پوشیدن یقه اسکی به ویژه با بافت درشت برای مردانی با گردن کوتاه و پهن مناسب نیست، چرا که فاصله بین چانه و بالای یقه این افراد بسیار کوتاه بوده و پوشیدن یقه اسکی ظاهر نامناسبی برای آنها ایجاد می کند به این افراد توصیه می شود به جای یقه اسکی سراغ بافت های یقه ایستاده از جنس پشمی سبک یا کشمیری بروند تا بدون اینکه حجم یقه آنها کاهش پیدا کند ظاهر زیبا و جذابی پیدا کنند.


بیشتر بخوانید: راهنمای خرید دستکش


اما اگر همچنان اصرار به پوشیدن یقه اسکی دارید پیشنهاد می شود سراغ کوتاه ترین نوع یقه اسکی بروید چرا که یقه این نوع یقه اسکی ها نصف اندازه عادی آنها بوده و مناسب هر نوع سایز گردنی است.

برای سِت کردن یقه اسکی با سایر اجزای لباس ها پیشنهاد می شود برای موقعیت های رسمی یک کُت روی آن بپوشید و کفشی به سبک رسمی به پا کنید.

اگر می خواهید استایل اسپرت داشته باشید بهتر است یقه اسکی را با یک جین تیره یا روشن به تن کرده و کفش کالج بپوشید.

با این شیوه شما یک تیپ مردانه پرطرفدار پاییزی ـ زمستانی زده‌اید. ولی اگر دنبال تیپ‌های مدرن‌تر و گرم‌تر هستید ،پوشیدن ژاکت یا کتی چرم و خوش دوخت حتما به تیپ مردانه شما زیبایی بیشتری می‌بخشد.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.