دسته‌بندی نشده

اصول سِت کردن رنگ کفش با رنگ لباس

وبلاگ پیرکاردین– هیچ استایلی بدون یک جفت کفش رنگ مناسب کامل نمی شود، کفش ها مهمترین بخش استایل هر فردی را تشکیل می دهند و بازتابی از کل استایل افراد هستند پس برای انتخاب کفش مناسب لازم است که اصول سِت کردن آنها را بدانیم.

ابتدایی ترین قانون برای انتخاب کفش این است که اول سراغ رنگ های طبیعی مثل کرم، بژ، برنز و کفش های زنانه ای که تقریبا ترکیبی همرنگ پوست بدن دارند و پاها را کشیده تر و بلندتر نشان می دهند بروید چرا که این رنگ کفش ها برای اکثر موقعیت ها و مراسم ها مناسب هستند.


بیشتر بخوانید: 7  مدل شلوار تِرند پاییزی و روش سِت کردن آنها


کافی است قواعد ساده ترکیب رنگ ها را بدانید تا بتوانید یک استایل شیک و جذاب متناسب با هر موقعیت و استایلی بسازید.

با مطلب ما همراه باشید تا با چند سِت پیشنهادی مجموعه پیرکاردین آشنا شوید.

1.کفش مشکی

کفش مشکی را تقریبا با هر لباسی به جز با رنگ های پاستیلی، کرم و خیلی روشن می توانید بپوشید همچنین کفش مشکی مناسب با لباس و شلوار به رنگ ذغالی و طوسی و نوک مدادی در محیط های اداری است.

این رنگ برای ست شدن در کنار رنگ سفید خیلی عالی است اما در کنار رنگ های روشن دیگر، بهتر است سایه های تیره آن رنگ ها انتخاب شوند.

رنگ های خانواده قهوه ای (عسلی، نسکافه ای، دارچینی، شتری و…) بهترین گزینه برای ست کردن با کفش مشکی رنگ هستند.

2.کفش قهوه ای

لباس های رنگ کرم، قهوه ای، بژ، نارنجی، حتی سبز و درجه های تیره رنگ خاکی ترکیب خوبی با کفش قهوه ای می سازند. رنگ شلوار با کفش قهوه ای رنگ، بهتر است از خانواده طوسی و آبی، سورمه ای انتخاب شود.

اگر به پوشیدن کت و شلوارهایی به رنگ آبی، سورمه ای و طوسی علاقه دارید، قهوه ای بهترین رنگ برای کفش در کنار آنهاست.

یک نکته درباره رنگ لباسی که با کفش قهوه ای مناسب است، این است که بهتر است آن را با شلوار مشکی ست نکنید، 

3.کفش قهوه ای روشن

کفش قهوه ای روشن را می توانید با لباس هایی که رنگ خاکی، آبی، بژ و سفید هستند به خوبی سِت کنید.

4.کفش کرم و موشی

بهترین لباس هایی که می توانید با کفش هایی به رنگ کرم و موشی بپوشید رنگ های پاستیلی، سفید و روشن هستند.

5.کفش های سفید

سفید یک رنگ خنثی است که با همه رنگ لباس سِت می شود ولی بهترین ترکیب را با رنگ های پاستیلی، روشن و نود می سازد. همچنین رنگ های بسیار روشن از تناژهای مختلف، بلوز و تیشرت و شلوارهای کوتاه که روی مچ پا قرار می گیرند، می توانند شما را با کفش سفید خاص تر جلوه دهند. پوشیدن شلوار جین با کفش سفید را فراموش نکنید که یکی از بهترین انتخاب هاست.

6.کفش های طوسی

لباس های رنگ مشکی، آبی، طوسی، قرمز، صورتی و زرد لباس هایی هستند که برای کامل شدن به کفش طوسی نیاز دارند.

7.کفش های نقره ای

نقره ای هم تقریبا با همه لباس ها سِت می شود و با رنگ های پاستیلی، آبی، بنفش، سفید و مشکی ترکیبی مدرن و فوق العاده می سازد.

8.کفش های زرشکی-جگری

جگری یک رنگ زیبا و جذاب بین قرمز و قهوه ای است که بسیار خاص و شیک است. معیارهای ست کردن رنگ زرشکی و جگری، شبیه به رنگ قهوه ای است با این تفاوت که  می توانید نوع غیر رسمی آن (مانند کفش لوفز یا کالج) را با رنگ های روشن بیشتری ست کنید. در واقع اگر به استایل های رنگی علاقه دارید، این رنگ کفش، می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

9.کفش های آبی

احتمالا نمی توانید کفش هایی به رنگ آبی یا سورمه ای را با کت و شلوار غیر همرنگ بپوشید، اما در عوض برای استایل های غیر رسمی و اسپورت، شما یک انتخاب عالی از خانواده رنگ های آبی دارید.

سفید، خاکستری، طوسی و مشکی، بهترین رنگ هایی هستند که می تواند با سایه های مختلف کفش آبی ست کنید.

10.کفش های رنگی

اول از همه باید بدانید که این یک رنگ و استایل کاملا غیررسمی است و نباید در مکان های رسمی از آن استفاده کنید. اگر شما به پوشیدن کفش های رنگی یا چند رنگ علاقه دارید، احتمالا دو راه روبروی شما قرار دارد. یا باید آنها را با لباس هایی با رنگ یکدست ست کنید و یا آنها را با لباس هایی با رنگ خنثی ولی با مدل خاص و جالب، هماهنگ کنید تا رنگ کفش ها، تنها چیزی باشد که توجه را به خود جلب می کند.

شلوار جین ( در هر رنگی) و شلوارهایی به رنگ خاکستری، طوسی، آبی روشن و کرم، برای کفش های رنگی، بهترین گزینه اند.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.