دسته‌بندی نشده

اصول استفاده از رنگ مشکی در استایل

وبلاگ پیرکاردین– به لحاظ روانشناسی مشکی رنگ اقتدار و قدرت است و افرادی که لباس های مشکی می پوشند افراد ساده پوش تری هستند و شخصیت های معمولا آرامی دارند.

رنگ مشکی یک رنگ پایه و خنثی است و با اکثر لباس ها به خوبی سِت می شود ولی داشتن یک استایل مشکی هم قوانین خاص خودش را دارد، بنابراین برای اینکه یک ترکیب جذاب با رنگ مشکی بسازید حتما به نکاتی که ذیل این مطلب به آنها خواهیم پرداخت را رعایت کنید.

1.لباس مشکی با تناژ مختلف نپوشید

اگر می خواهید استایل یکدست مشکی داشته باشید بهتر است از لباس مشکی با تن رنگی یکسان استفاده کنید چون استفاده از تناژهای مختلف رنگ مشمکی ظاهری شلخته و نامرتب به شما می دهد.


بیشتر بخوانید: 7  مدل شلوار تِرند پاییزی و روش سِت کردن آنها


2.استفاده از زیورآلات متالیک و براق

استفاده از اکسسوری و زیورآلات طلایی، کریستال و مروارید بخاطر انعکاس نوری که دارند سایه های تیره رنگ مشکی را از روی پوستتان خنثی می کنند و شفافیت و درخشش استایل و چهره افراد را بیشتر می کنند.

3.مشکی های بور و کدر ممنوع

اگر قرار است مشکی بپوشید از تیره ترین تناژ مشکی استفاده کنید. پارچه های پشمی به خاطر جنسشان اکثرا رنگ مشکی پررنگی دارند و برای پاییز انتخاب مناسبی هستند.

 

4.شلوار جین بهترین انتخاب برای مانتو مشکی

بهترین انتخاب برای شلوار با مانتوی مشکی، جین ها هستند. می توانید از انواع جین آبی روشن تا تیره برای این سِت استفاده کنید.

5.جلوه دادن به مانتو مشکی

برای اینکه استایل مشکی شما از یکنواختی خارج شود می توانید زیر مانتو یا کُت خود یک پیراهن یا شومیز سفید با رنگی بپوشید بطوریکه سرآستین و یقه لباستان از مانتو بیرون بزند. این روش ظاهری شیک و غیریکنواخت به شما خواهد داد.

6.کفش مناسب لباس مشکی

برای مراسم غیررسمی می توانید با یک استایل یکدست مشکی، هر رنگی مثل صورتی، قرمز و حتی زرد بپوشید اما برای مجالس رسمی تر توصیه می شود از رنگ های خنثی استفاده کنید.

7.بهترین ترکیب لاک با پیراهن مشکی

اگر می خواهید برای یک مراسم پیراهن مشکی بپوشید توصیه می شود رنگ لاک تان را با رنگ کفش تان سِت کنید و در عین سادگی یک جذابیت خاصی به استایل خود دهید.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.