دسته‌بندی نشده

7  مدل شلوار تِرند پاییزی و روش سِت کردن آنها

وبلاگ پیرکاردین– امسال شلوارهای گشاد از ترندهای سال ۲۰۲۰ هستند و برای پاییز و زمستان امسال هم در انواعی از بالاگشاد و راسته با جنس های پشمی، کتان و جین خیلی مُد شده اند.

شلوارهای گشاد با انواع کُت های اورسایز و بلیزر بسیار خوب سِت می شوند و یک استایل به روز و جذاب پاییزه را برای خانم ها می سازند.


بیشتر بخوانید: انوع هودی زنانه و روش های سِت کردن آن


با مطلب ما همراه باشید تا با چند سِت و نمونه از شلوارهای تِرند شده پاییز و زمستان امسال آشنا شوید.

1.شلوار گشاد چهارخونه پشمی

چهارخانه از پترن های ترندی و محبوب این سالهاست، پارچه های پشمی نیز بسیار با این پترن همراه شده اند و ترکیب های فوق العاده ای ساخته اند. این شلوارها هم با کُت های همرنگ و هم طرح سِت می شوند و هم با کت های پشمی تک رنگ پوشیده می شوند.

2.شلوار جین دمپاگشاد

شلوار جین گشاد یکی از ترندی ترین آیتم ها برای کل سال است. این جین ها که ممولا از کمر به پایین گشاد می شوند در رنگ های محتلف و به جنس دنیم وجود دارند و با انواع کُت بلیزر و کفش های پاشنه دار و کتانی به خوبی سِت می شوند.

3.شلوار جین راسته

جین های راسته امروزه از انواع پرکاربرد جین هستند که هم با قد بلند و هم قدهای کوتاه (اصطلاحا قد 90) زیبا هستند.

انواع کتانی ها مخصوصا ونس و آل استار مکمل این نوع از شلوارهای جین هستند.

4.شلوار گشاد پیلی دار

شلوارهای پیلی دار هم از انواع جدید شلوار هستند و بسیار پرطرفدارند، این شلوارها که یا تماما یا قسمتی از آنها پلیسه است در قدهای مختلف وجود دارد و با انواع بوت اسپرت و کفش زنانه پاشنه دار و کُت های اورسایز استایلی جذاب می سازند.

5.شلوارهای کولوتوس

دامن شلوارهایی که قد متوسط دارند و در همه فصل ها قابل پوشیدن هستند، در فصل گرما سال از پارچه های لخت، نازک و خنک برای این شلوار استفاده کنید و در فصول سرد جنس هایی مثل جین و کتان آن را برای پوشیدن انتخاب کنید.

6.شلوار از بالا گشاد راسته کلاسیک

اگر لباس های محافظه کارانه را ترجیح می دهید و معمولا ریسکی لباس نمی پوشید این شلوارهای پارچه ای کلاسیک بسیار مناسب شما هستند. این شلوارهای کلاسیک هم با کفش های پاشنه دار جذاب هستند هم با کتانی و هم با کفش های تخت.

7.شلوار جاگر

این شلوارها از کمر گشاد و در پایین مچ چسب هستند. مچ آنها یا کشباف می خورد یا خود شلوار با دوخته شدن کش بر مچ پای آن تنگ می شود.

این شلوارها با استایل های کژوال و یا اسپرت مناسب تر هستند.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.