مد و فشن

سِت های پاییزی 2 نفره برای مناسبت های مختلف

وبلاگ پیرکاردین– برای هر زوجی پیش آمده که برای رفتن به بیرون، انواع دورهمی ها و جشن ها نمی دانند که چه بپوشند و یا چگونه لباس هایشان را با هم سِت کنند، در این مطلب چند شیوه سِت کردن زوج ها برای مناسبت های مختلف را برایتان شرح می دهیم.

یک اصل کلی را همیشه مدنظر بگیرید بهتر است برای رفتن به مراسم های مختلف لباس مناسب همان مراسم را بپوشید و برای سِت کردن لباس هایتان لازم نیست که حتما تمام لباس هایتان عین هم باشند شما می توانید یک سری از آیتم های استایل و پوشش تان را  باهم سِت کنید و همرنگ بپوشید.


بیشتر بخوانید: در روزهای سرد و بارونی پاییز چی بپوشیم؟


با مطلب ما همراه باشید تا با چند سِت پیشنهادی مجموعه پیرکاردین که برای زوج ها طراحی شده است آشنا شوید.

1.سِت موقعیت های غیررسمی

یک سِت کژوال و غیر رسمی برای موقعیت هایی مثل بیرون رفتن، تفریح و مسافرت مناسب است. در استایل غیررسمی می توانید انواع بلوز، شلوار، کُت و هودی را با شلوار جین و سک کتونی سِت کنید.

2.سِت موقعیت های نیمه رسمی

اگر برای مراسمی دعوت شدید که نه چندان رسمی است و نه چندان دوستانه مانند جشن تولدها یا سالگردهای ازدواج، بهترین لباس برای این موقعیت ها لباس هایی است که نه اورسایز باشند و نه چندان تنگ و رسمی.

3.سِت مینیمال 2 نفره

استایل مینیمال یکی از جذابترین سِت هایی است که می توانید با همسرتان بسازید. برای این سِت بهتر است از رنگ های خنثی استفاده کنید و لازم نیست لباس هایتان را عین هم انتخاب کنید فقط لازم است از تناژ رنگی شبیه بهم و با طرح و رنگ مشابه استفاده کنید.

4.سِت موقعیت های رسمی

اگر به یک مهمانی رسمی یا مراسم ازدواج و شام دعوت شدید، خانم ها پیراهن های رسمی با رنگ تیره مثل مشکی بپوشند و آن را با یک بوت یا کفش پاشنه بلند نوک تیز سِت کنند.

آقایان هم بهتر است کُت و شلوار رسمی بپوشند.

برای سِت کردن آیتم ها، بهتر است رنگ لباس خانم ها با اکسسوری آقایان مثل کراوات سِت شود.

5.سِت کلاسیک 2 نفره

خانم ها می توانند یک شلوار پارچه ای یا جین مشکی را با یک شومیز یا پلیور سِت کنند. آقایان هم یک پیراهن و شلوار رسمی مردانه را با یک کُت یا اورکُت سِت کنند.

در این سبک از سِت ها می توانید رنگ بلوز یا کُت تان را همرنگ انتخاب کنید.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.