دسته‌بندی نشده

این رنگ ها را باهم نپوشید!

وبلاگ پیرکاردین– بعضی از رنگ ها به خوبی باهم ترکیب نمی شوند ولی برخی از افراد به اشتباه این قبیل از رنگ ها را با هم ترکیب می کنند. با شناخت رنگ ها و تاثیرگذاری آنها بر روی یکدیگر می توانیم سِت های زیباتری برای استایل خود بسازیم.

بعضی از رنگ ها شاید در ظاهر در کنار هم زیبا به نظر برسند ولی وقتی آنها را در پوشش خود به کار می برید چندان جالب به نظر نمیرسند و به عبارت خودمانی توی ذوق می زنند.

1.رنگ های اصلی مثل زرد، قرمز و آبی که استفاده از آنها در کنار هم کار دشوار و سختی است برای هر سِت و استایلی مناسب نیستند و باید با خلاقیت خاصی در کنار یکدیگر به کار بروند، البته همین رنگ های اصلی  با رنگ های خنثی بسیار خوب سِت می شوند.

2.رنگ های پایه و تیره مثل مشکی، قهوه ای و سورمه ای را نباید در کنار هم پوشید چرا که این رنگ ها بسیار بهم نزدیک هستند و ترکیب خوبی با هم نمی سازند. همچنین باعث می شوند سن شما بیشتر به نظر برسد. بهتر است هر کدام از این رنگ های پایه را جداگانه در استایل افراد و با رنگ های روشن و گرم به کار ببرید.

 


بیشتر بخوانید: 12 باید و نباید برای مردان در پاییز


3.رنگ سفید را با کرم روشن سِت نکنید چرا که ترکیب جذابی با یکدیگر نمی سازند و ظاهری بی حال و یکدست برای شما ایجاد می کنند. شما می توانید رنگ سفید یا کرم را با رنگ قهوه ای سِت کنید.

4.رنگ های مکمل و متضاد مثل زرد و بنفش یا قرمز و سبز و ….بهتر است باهم سِت نشوند چون پوشیدن این ترکیب رنگی جسارت خاصی می خواهد و برای همه جا کاربرد ندارد.

5.رنگ قهوه ای را با خاکستری سِت نکنید چون هر دو از رنگ های خنثی هستند و در کنار هم تاثیرگذاریشان را از دست می دهند. این 2 رنگ ظاهری خسته و کسالت آور به افراد داده و توصیه می شود در کنار رنگ های سفید، گرم و روشن بکار بروند.

6.سبز و نارنجی از رنگ های بسیار زنده هستند و استفاده از این 2 رنگ در کنار هم  ترکیب شلوغی ایجاد می کندف بهتر است رنگ سبز و نارنجی را جداگانه با رنگ های سرد و خنثی مثل طوسی، قهوه ای، کرم و مشکی سِت کنید.

7.هرگز بیش از 3 رنگ را در استایل خود به کار نبرید، توصیه می شود رنگ سوم فقط در جزئیات و اکسسوری ها بکار برود.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.