مد و فشن

چند ترفند برای مردان درشت هیکل و چاق

وبلاگ پیرکاردین– چاقی و شکم بزرگ معضلی است که این روزها افراد بسیار زیادی از جامعه مردان را درگیر خود کرده است و باعث شده تا افرادی با استایل درشت، چاق و دارای شکم در انتخاب، خرید و در نهایت پوشش لباس مورد نظر و مورد علاقه خود با چالش های بسیاری روبرو شوند، اما خطاب به این افراد، نگران نباشید و فراموش نكنيد با شناخت و توجه به اندام و هيكلتان مي توانيد استايل شيك تر و جذاب تری داشته باشيد.

فراموش نکنید این چاقی شما نیست که باعث زشتی استایل شما شده است بلکه نپوشیدن لباس‌های اندازه است که مانع از شیک پوشی آقایان چاق می‌شود،  با ما همراه باشید تا با رعایت چند نکته استایل جذابی داشته باشید.

1.توصیه می شود لباس هایی انتخاب کنید که درست اندازه تن تان باشد بعبارتی نه گشاد باشد و نه تنگ.

2.لباس های ساده، ترجیحا یک رنگ و رنگ تیره مثل مشکی، طوسی، سورمه ای و آبی تیره بهترین دوست شما هستند.

3.می توانید کمربندتان را به ساس بند تغییر دهید.

4.پیراهن یا تیشرت های راه راه عمودی بپوشید چرا که شما را لاغرتر نشان می دهد.


بیشتر بخوانید: اصول لایه لایه پوشیدن لباس ها در فصل سرما


5.لباس های یقه هفت بپوشید تا گردن شما را باریکتر نشان دهد.

6.مردم همیشه در نگاه اول به صورت شما خیره می شوند و سپس اندامتان، پس می توانید صورت چاق خود را با ریش، مرتب و آراسته لاغرتر نشان دهید.

7.تضاد رنگی در استایل مردان چاق و یا درشت هیکل مناسب نیست بنابراین از پوشیدن لباس های جیغ و روشن با شلوار تیره بپرهیزید. باید از لباس‌هایی استفاده کنند که رنگ‌های تیره و نزدیک به هم دارند. حال اگر این رنگ‌ها بیشتر به هم نزدیک شوند به استایل تکرنگ مردانه خواهیم رسید. استایل تکرنگ مردانه بهترین گزینه برای شیک پوشی آقایان چاق است و به سادگی باعث لاغرتر و کشیده‌تر شدن اندام آن‌ها می‌شود. مثلا یک دست کت و شلوار سرمه‌ای یا ذغالی با کمی جزئیات که به استایل شما بافت و تنوع بدهد می‌تواند بهترین استایل برای شیک پوشی و لاغر دیده شدن آقایان چاق باشد

8.پوشیدن یک پیراهن یا ژاکت شیک روی لباس یک راه زیرکانه برای پنهان کردن شکم بزرگ شماست.

9.شلوارهای راسته بپوشید و از پوشیدن شلوارهایی که تنگ هستند پرهیز کنید.

10.استفاده از شلوار فاق بلند همراه با کمربندی که رنگ آن با رنگ شلوار شما یکی باشد می‌تواند پاهای شما را بلندتر نشان دهد مثلا اگر شلوار جین تیره پوشیده‌اید بهتر است همراه با آن از کمربند سرمه‌ای استفاده کنید و فراموش نکنید که جین فاق کوتاه گزینه مناسبی برای شما نیست. سعی کنید از هر نوع خط افقی که استایل شما را به خصوص در قسمت پایین تنه می‌شکند اجتناب کنید مثلا لبه شلوار جین را به سمت بیرون تا نزنید و یا از جورابی که رنگ آن با شلوار و کفش شما متضاد است استفاده نکنید.

11.اگر می‌خواهید لاغرتر به نظر برسید کفش پاشنه دار بپوشید، باید از پوشیدن کفش‌های تخت و بدون پاشنه اجتناب کنید و به جای آن کفشی بپوشید که حداقل سه تا چهار سانتی‌متر ارتفاع دارد. بوت‌های مردانه از این نظر گزینه مناسبی هستند چون به اندازه کافی پاشنه دارند و هنگام پوشیدن آن‌ها جوراب شما مشخص نخواهد بود و مجبور نیستید رنگ جوراب را با رنگ کفش و شلوار ست کنید.

12.دکمه لباستان را ببندید،  آقایان چاق و درشت هیکل معمولا از بستن دکمه های کت خود هراس دارند چون کتی که انتخاب کرده‌اند انازه بدن آن‌ها نیست و با بستن دکمه‌ها این اندازه بودن بیشتر معلوم و مشخص خواهد شد. در حالی که اگر کت شما اندازه تن شما دوخته شده باشد با این مشکل مواجه نخواهید بود و به راحتی می‌توانید با بستن دکمه‌های کت لاغرتر و شیک‌تر به نظر برسید و چاقی اندام شما مشخص نباشد. علاوه بر دکمه کت دکمه شلوار هم اهمیت دارد و اگر شما از شلواری استفاده کنید که بیش از یک دکمه دارد لاغرتر به نظر خواهید رسید.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.