مد و فشن

انواع هودی زنانه و روش های سِت کردن آن

وبلاگ پیرکاردین– هودی؛ یار همیشگی روزهای سرد و یکی از آیتم های اصلی لباس‌های زمستانی به شمار می آید، اما باید بگویم برای اینکه بدانید این لباس پرطرفدار از کجا سرو کله‌اش پیدا شده باید خیلی عقب‌تر برویم و نگاهی به لباس راهبان قرون وسطی بیندازیم زیرا هودی‌های امروزی یک کُپی مدرن از لباس آن‌هاست.

در سالهای ۹۰ این لباس بیش از هر زمان دیگری تبدیل به اولین انتخاب جوانان و نوجوانان شد و تقریبا از آن روز به بعد هودی مهمان همیشگی کمد زمستانی ماست.


بیشتر بخوانید: هودی چیست؟ + انواع


هودی با همه استایل ها به خوبی سِت می شود و برای مهمانی و دورهمی همیشه کاربرد داره.

در این مطلب به معرفی انواع هودی های مناسب بانوان می پردازیم.

1.هودی ساده (straight hoodie)

این مدل هودی به خاطر سادگی ظاهرییش نسبت به سایر مدل های هودی طرفداران بیشتری دارد، این هودی را می توانید زیر انواع کُت ها، پالتوهای اُورسایز و جین و چرم بپوشید.

2.هودی اُورسایز

هودی های اُورسایز هم طرفداران خاص خودش را دارد، این سبک از هودی نسبت به مدل های دیگر تِرندی تر و خاص تر است و روش سِت کردن خاصی ندارد و با انواع شلوارها و لِگ ها به خوبی سِت می شود.

3.هودی بلند (long hoodie )

هودی های بلند معمولا اُورسایز هستند و روش پوشیدنشان بسیار راحت است، این مُدل از هودی ها را می توانید به عنوان یک آیتم اصلی برای لباس بیرون بپوشید و با انوا شلوارهای جین راسته یا لِگ سِت کنید.

4.هودی کوتاه (Cropped hoodie)

هودی کوتاه یکی از آیتم های پُرطرفدار بین دخترهای جوان است، بهترین روش سِت کردن این مُدل هودی با شلوارهای فاق بلند جین و یا اِسلش است البته با انواع دامن اسپرت هم به خوبی سِت می شوند.

بطور کلی ذات هودی لباسی آزاد و راحت است و شما را در انتخاب آزاد می‌گذارد.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.