دسته‌بندی نشده

12 باید و نباید برای مردان در پاییز

وبلاگ پیرکاردین-اصولا یکی از فصل هایی که خیلی می توان روی ترکیب و نوع لباس های آن مانور داد پاییز است، البته با تغییر آب و هوا پوشیدن لباس کمی سخت تر می شود.

در این مطلب به چند باید و نباید مهم در استایل پاییزه مردان می پردازیم.

1-کفش سفید ممنوع

در فصل پاییز کفش سفید اسنیکر نپوشید، این کفش متعلق به زمین بارانی و گِلی پاییز نیست.

 

2-لباس شطرنجی

لباس های شطرنجی و چهارخانه بهترین انتخاب برای آقایان در فصل پاییز است، پس این قبیل از لباس ها را در اولویت پوشش خود قرار دهید.

 

3-لباس طرحدار ممنوع

با لباس های طرحدار و گلدار در فصل پاییز خداحافظی کنید چرا که لباس های روشن و طرح دار رنگی برای بهار و تابستان مناسب هستند و با سرد شدن هوا دیگر این لباس ها کارایی ندارند.

4-نیم بوت

در کُمد لباس خود حتما یک جفت کفش نیم بوت مناسب داشته باشید چرا که این کفش ها پاها را از رطوبت و سرما حفظ کرده و آنها را گرم و خشک نگه می دارد.

 

5-حذف شلوارهای رنگی

یکی دیگر از اصول پوشیدن لباس در فصل پاییز حذف شلوارهای رنگی و روشن از سبک پوشش است.

6-جوراب

همانطور که می دانید پوشیدن جوراب از سلامت پا محافظت می کند و تقریبا جزو ضروریات پوشش و استایل هر فردی است، توصیه می شود در اواخر پاییز و اوایل زمستان جوراب کلفت و پشمی بپوشید.


بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب رنگ لباس برای فصل پاییز


7-کاپشن

کاپشن های خیلی سنگین و بزرگ نپوشید چون برای فصل پاییز زیاده روی است.

 

8-شلوار مات

با شروع سری هوا سراغ رنگ های آبی تیره و زیتونی مات بروید، گرچه این رنگ ها در تضاد با ترکیب رنگی فصل پاییز هستند اما ظاهر شما را جذاب تر خواهند کرد.

9-چند لایه لباس متغیر بپوشید

چون در فصل پاییز مدام با تغییر آب و هوا مواجه هستیم باید به گونه ای لباس بپوشیم که در صورت گرم شدن هوا، بتوانیم چند لایه از لباسمان را در بیاوریم.

10- نَه به لباس های نازک مثل لنین و کنف

جنس لباس های لنین و کنف طوری است که هوا براحتی از آن عبور می کند، بنابراین این جنس لباس ها مناسب فصل پاییز و زمستان نیستند.

11-کُت های کتان ضخیم یا پشمی

در فصل پاییز کُت های کتان ضخیم یا پشمی را جایگزین کُت های نخی و کتان نازک کنید.

 

12-ژاکت طرح دار

هر چند پوشیدن پیراهن های طرحدار و گلدار در فصل پاییز صحیح نیست اما ژاکت یا پلیور طرحدار چند رنگ از نظر فصلی برای پاییز مناسب هستند.

 

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.