مد و فشن

اصول سِت کردن کُت تک مردانه

وبلاگ پیرکاردین-قطعا اگر شما هم راحتی و آرامش در پوشش را محدود  به تیپ های اسپرت می دانید حتما در کمد لباس تان کُت تک داشته باشید این قبیل از کُت ها شانه و پایین تنه تان را به بهترین شکل ممکن نشان داده و وجهه مردانه شما را دو صد چندان می کند.

بسیاری از طراحان مُد و لباس پوشیدن کُت تک مردانه را کلید داشتن یک ظاهر هوشمند، آزاد، راحت و غیررسمی می دانند، بنابراین با انتخاب آن و رعایت اصول لازم برای سِت کردن لباس می توانید ظاهر شیک و فرینده ای از خود به نمایش بگذارید.

1: انتخاب رنگ کُت تک و شلوار

اولین نکته مهم در سِت کردن کُت تک مردانه توجه به رنگ آن و رنگ شلوار است، توصیه می شود رنگ شلوار دقیقا همرنگ کُت نباشد. به عبارتی رنگی شلوار باید با رنگ کُت همخوانی داشته باشد.


بیشتر بخوانید: آموزش گام به گام انتخاب رنگ لباس مردانه


برای مثال کُت تک کرمی را با شلوار زرشکی و بالعکس و کُت تک قهوه ای را با شلوار مشکی و برعکس سِت کنید.

اگر رنگ کُت شما سرمه ای است می توانید از شلوارهای در طیف رنگ کرمی مثل رنگ های خاکی، بژ و کرم استفاده کنید البته شلوار طوسی رنگ نیز انتخاب مناسبی است.

برای کُت تک خاکستری یا طوسی پیشنهاد می شود شلوارهایی به رنگ سرمه ای، آبی تیره و مشکی انتخاب کنید.

برای سِت کردن کُت تک مردانه به رنگ مشکی بهتر است سراغ شلوارهایی به رنگ طوسی یا خاکستری بروید این سبک از استایل مناسب مراسم خاکسپاری است البته می توانید از این ترکیب رنگ در مهمانی های دوستانه نیز استفاده کنید.

اگر کُت تک شما به رنگ های آبی، صورتی پاستیلی و سبز است توصیه می شود شلوار سفید رنگ را برای سِت کردن انتخاب کنید.

2: جنس کُت تک و شلوار

جنس شلواری که می خواهید با کُت تک سِت کنید باید کاملا مغایر و مخالف با جنس کٌت باشد، برای مثال اگر جنس کُت تک شما کتان است توصیه می شود شلوار جین را با آن سِت کنید.

کُت تک از جمله لباس هایی است که مناسب همه فصول است، به راحتی می توانید آن را با یک تی شرت در فصل گرما و با یک ژاکت و شال گردن در فصل سرد سال بپوشید.

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.