آموزش گام به گام گره زدن بند کفش

وبلاگ پیرکاردین-اگر از مدل یکنواخت گره زدن کفش هایتان خسته شده اید و به دنبال ایجاد خلاقیت و روش جدیدی در گره زدن بند کفش هایتان هستید کافی است این قسمت از مطلب مجموعه پیرکاردین را دنبال کنید.

1-بند کفش ارتشی

گره زدن بند کفش ها به سبک ارتشی از پاره شدن و سایش لبه های کفش شما جلوگیری کرده و به دلیل ایجاد انعطاف پذیری بالا برای کفش ها طول عمر آنها را افزایش می دهد، این مدل گره زدن مناسب کفش های ساق دار است و جلوه ویژه ای به ظاهر آنها می دهد.

2-بند کفش نردبانی

در این مدل، بند ها دقیقا در ساختار یک نردبان بر روی کفش قرار می گیرد، سبک گره زدن به فرم نردبانی مناسب کوهنوردان، دوچرخه سواران و آن دسته از افرادی است که پاهایشان باید محکم در درون کفش هایشان قرار بگیرد، البته فراموش نشود برای این فرم از گره زدن، باید سراغ بندهای بسیار بلند برویم.

3-بند کفش دندانه اره

این سبک از گره زدن، مختص مدل خاصی از کفش نیست و مناسب هر نوع کفشی است، در این روش بعد از پوشیدن کفش و از طریق بندها می توانید کفش را بر روی پاهایتان محکم کنید.

4-بند کفش ضربدری

-ابتدا بند کفش را از سوراخ دوم از قسمت بالا عبور دهید و از سوراخ پنجم در ردیف مقابل بیرون آورید، این روش را با سوراخ های بعدی روی کفش هایتان تکرار کنید تا زمانی که سه خط مورب با بند کفش روی کفش هایتان ایجاد شود.


بیشتر بخوانید: انواع کفش مردانه


-ادامه بند کفش را زیر اولین حفره از قسمت پایین در ردیف مقابل عبور دهید سپس بند کفش را درون حفره چهارم از قسمت پایین در سمت مقابل قرار دهید و همین روش را برای سوراخ های بعدی صورت مورب و به شکل زیر و رو تکرار کنید تا بندهای کفش شما به صورت بافت مانند روی نوارها ایجاد شوند.

-هر دو سر بند کفش را از حفره اول از قسمت بالا بیرون بکشید سپس بند کفش هایتان را به صورت پاپیونی گره بزنید.

5-بند کفش مخفی

-بند کفش را از درون سوراخ دوم بیرون آورید و بخش زیرین بند را کنار بگذارید و بخش رویی را درون حفره مقابل ببرید و این روش را به شکل یک حفره در میان تکرار کنید.

-انتهای بند کفش هایتان را به صورت یکی در میان از بین حفره های خالی باقی مانده عبور دهید تا به حفره سوم برسید سپس بند کفش را گره بزنید.

6-بند کفش پاپیونی

-ابتدا کفش را روبروی خودتان قرار دهید و مطابق شکل زیر بند آبی را بند سمت چپ کفش و بند قهوه ای را بند سمت راست کفش در نظر بگیرید.

– با بند سمت چپ کفش شروع کنید و آن را روی بند سمت راست کفش گره بزنید.

-در این مرحله با حلقه ای که بند سمت راست ایجاد کرده است شروع کنید.

-انتهای بند باز را گرفته و آن را دور بند آبی بپیچید سپس بند را زیر حلقه سمت راست که ایجاد شده است ببرید توجه داشته باشید بردن بند کفش زیر حلقه سمت راست از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد و اگر این مرحله را بدرستی انجام دهید موجب می شود که بند به صورت افقی روی کفش هایتان قرار بگیرد.

-در این مرحله با کمک بند سمت چپ که در فضای ایجاد شده قرار دارد هر دو حلقه را نگه دارید و گره ایجاد شده را در جهت مختلف بکشید تا گره سفت و محکم شود.

-برای اینکه گره بند کفش هایتان زیباتر به نظر برسد مطمئن شوید که گره در مرکز کفش قرار دارد و طول هر دو طرف بندها به صورت مساوی است.

 

انتهای پیام/