چند استایل تابستانی برای جذاب تر شدن

وبلاگ پیرکاردین – تابستان دقیقا زمانی است که انتخاب لباس برای آن بسیار دشوار است و باید با توجه به نکات زیادی و با دقت فراوان برای این فصل لباس انتخاب شود.

زمانی که قصد خرید لباس تابستانی را دارید باید به وزن و سبک بودن آن دقت کنید پارچه ای که وزن کمتر داشته باشد باعث گردش هوا در داخل لباس شده و بسیار راحت خواهد بود ، پارچه هایی چون کتان و پنبه بسیار سبک هستند و می توان در این فصل از آن ها استفاده کرد.

یکی دیگر از نکاتی  که در انتخاب لباس تابستانی باید مورد توجه قرار بگیرد حفاظت بدن در برابر آفتاب است، سبک های مردانه کلاسیک از جمله مُدل هایی است که در زمینه حفاظت کامل از بدن در برابر آفتاب و گرمای تابستان مورد توجه قرار گرفته است، لباس های مورد استفاده در سبک کلاسیک هرچند پیراهن های آستین بلند و شلوارهای بلند را شامل می شود اما به واقع از تی شرت و شلوارک های تابستانی خنک تر است.

در مورد انتخاب لباس و پوشش به رنگ ها، الگو ها، بافت ها و اکسسوری آن ها حتما توجه کنید.

چند قانون برای استایل تابستانی

هر مرد باید در کمد لباس خود سه پولوشرت (تی شرت) به رنگ های سفید ، مشکی و رنگ سوم به سلیقه خود داشته باشد به یاد داشته باشید که پولوشرت های ساده کاربرد بیشتری از پولوشرت های طرح دار دارند. به بافت پارچه لباس بسیار دقت کنید که بافت ریز تر و جنس نرم ترداشته باشد که این نکات نشان دهنده دوام بیشتر پارچه است و تن خوری شیک تری هم دارد.

یکی دیگر از قوانین استایل تابستانی کتونی سفید و عینک دودی است. کتونی سفید یکی ازاقلامی است که برای استایل تابستانی بسیار لازم است و به راحتی با لباس های رنگی ست شده و قدیمی نمی شود. عینک دودی نیز جز واجبات استایل تابستانی است ، عینک دودی هر استایلی را جذاب می کند ، در انتخاب عینک دنبال مدل های پر زرق و برق نباشید بهترین گزینه برای انتخاب عینک مدل کلاسیک است.

نکته بسیار مهم در استایل انتخاب شلوار و شلوارک است. برای استایل تابستانی شلوارهای جین با رنگ های روشن و برای پاییز و زمستان رنگ های تیره استفاده کنید.

نحوه ست کردن لباس تابستانی

امسال پیراهن های طرح دار طرفدار بسیاری دارند. بهتر است وقتی پیراهن طرح دار انتخاب کردید باقی لباس هایتان ساده باشد.

پیراهن طرحدار را با شلوار کتان و یا پارچه ای و کتونی سفید ست کنید.

استایل کژوال یکی دیگر از استایل های تابستانی است که در آن از شلوارهای کتان و جین با رنگ های روشن استفاده می شود. در این استایل پیراهن های راه راه بیشترین استفاده را داشته و عینک بر جذابیت شما می افزاید.

انتخاب تیشرت تابستانی

تیشرت ها باید یک مقدار جذب باشند . اگر شکم دارید بهتر است از تیشرت های آزاد استفاده کنید و اگر لاغر هستید ازتی شرت های جیب دار استفاده کنید که به استایلتان حجم وجزئیات اضافه کند.

اگر لاغر هستید بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید چراکه انعکاس نور باعث درشت دیده شدن شما می شود. انتخاب تی شرت های یقه هفت هم شانه هایتان را پهن تر نشان می دهد.

اگر اندام درشتی دارید بهتر است از رنگ های تیره و مات استفاده کنید که با انعکاس نور کوچک تر به نظر برسید.

اگر قد بلندی دارید از تی شرت های جذب استفاده نکنید زیرا باعث بلند تر دیده شدن شما خواهد شد.

بیشتر بخوانید: چگونه با شلوار جین مردانه کفش مناسب بپوشیم

انتهای پیام/