راهنمای خرید پوشاک مردانه

برای شیک پوشی اول فرم بدنی خود را بشناسید + تصاویر

وبلاگ پیرکاردین  برای شیک پوش شدن قدم اول شناخت فرم بدنی و قدم دوم انتخاب لباسی متناسب با فرم بدنی است، این راه حل کلیدی هر فرد برای شیک پوشی است. در این مطلب ما به سه نوع از معمول ترین فرم های بدنی آقایان اشاره کرده و برای هر کدام یک استایل کژال معرفی می کنیم.

لباس مناسب برای فرم بدنی مثلثی

کسانی که فرم بدنی مثلثی معکوس دارند بهتر است برای برجسته کردن شانه های پهن و کمر باریکشان لباس های اسلیم فیت بپوشند.

لباس هایی با رنگ های تیره و طرح های چاپی ریز برای کسانی که فرم بدنی مثلثی دارند بسیار مناسب است چرا که رنگ تیره بدن این افراد را کشیده تر نشان می دهد.

این افراد همیشه هنگام خرید کت و شلوار به مشکل بر می خورند و بعد از خرید به خیاط مراجعه می کنند.

 

لباس مناسب برای افرادی با فرم بدنی بیضی

افراد با فرم بدنی بیضی باید همیشه لباس های ساده  و آزاد انتخاب کنند چرا که این نوع لباس ها با کشیده تر و لاغر تر نشان دادن، ظاهری جذاب تر و زیباتر به این دسته از افراد می دهد. به یاد داشته باشید زمانی که کاپشن یا سویشرت می پوشید به هیچ وجه زیپ آن را نکشید و برای استایل های رسمی هم بهتر است کت و شلوار های راه راه عمودی انتخاب کنید چرا که این نوع کت وشلوارها استایل شما را کشیده تر نشان می دهد. هیچ وقت شلوار های مجلسی کوتاه نپوشید و حتی انتهای شلوارتان را تا نزنید بلکه با پوشیدن کفش هایی که نوک باریکی دارند پاهایتان را کشیده تر نشان دهید.

 

لباس مناسب فرم بدنی مستطیلی

کسانی که عرض شانه، لگن و کمرشان نزدیک به هم و قسمت میانی بدنشان مستطیل شکل است جزو افراد با فرم بدنی مستطیلی محسوب می شوند، اگر فرم بدنی شما مستطیل شکل است با انتخاب درست لباس برای شیک‌پوش‌تر شدن کار سختی ندارید. این فرم بدنی برای طرح‌ها و رنگ‌های نامتعارف که به دیگران نمی آید خیلی خوب است پس از انتخاب کردن یه رنگ یا طرح جدید ترسی نداشته باشید. پیراهن‌های طرح دار توجه ها را به شانه های شما جلب می کند. سعی کنید شلوار جذب بپوشید تا پایین تنه شما فرم مستطیلی بالا تنه رو تشدید نکند. بالاپوش هایی را انتخاب کنید که از قسمت کمر به پایین کمی جذب‌تر باشند چون این نکته به باریک تر نشان دادن کمر و فرم دادن به بالا‌تنه بسیار کمک می کند.

 

 

بیشتر بخوانید: آموزش گام به گام انتخاب رنگ لباس مردانه

انتهای پیام/

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.