پیرکاردین با تخفیف 75 درصدی در جشنواره بهار 99

به گزارش وبلاگ نمایندگی رسمی پیرکاردین، “جشنواره بهاره مجازی، همدلی مردم و اصناف” یک تلاش و همکاری ملی با مشارکت هماهنگ دولت، بخش خصوصی و مردم است که با هدف عبور از شرایط فعلی اقتصادی کشور ناشی از شیوع ویروس کرونا و حمایت از صنوف سنتی و مجازی طراحی شده است.

همه ساله در آستانه آغاز سال نو، نمایشگاه‏های بهاره به صورت عرضه مستقیم کالا در شهرهای مختلف کشور و در چند نقطه از تهران برگزار می‏شد. اما امسال با شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت موارد بهداشتی، برگزاری این جشنواره شکل دیگری به خود گرفته است. در حقیقت، با اجرای طرح “همدلی مردم با اصناف” همان نمایشگاه‏های بهاره اینبار به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد.

در این جشنواره بهاری مجازی که در بازه زمانی 23 تا 29 اسفند برگزار می‏شود فروشگاه اینترنتی نمایندگی رسمی پیرکاردین حضور پررنگی خواهد داشت ، تسهیلاتی که پیرکاردین متمایز از سایر فروشگاه برای مشتریان خود در نظر گرفته است ، ارسال رایگان محصولات در سراسر کشور و مرجوعی اجناس تا یک هفته پس از فروش می باشد.

البته فروشگاه اینترنتی پیرکاردین با تخفیف های 75 درصدی به استقبال مشتریان بهاری خود آمده است و در بخش تخفیف‌های ویژه پیشنهادهای اعجاب انگیزی برای شما خواهد داشت.

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید ، کلیه اجناس ارائه شده(سایت فروشگاه) در انبار پیرکاردین به تعداد کافی موجود است.