راهنمای خرید پوشاک مردانه

راهنمای سایز پوشاک مردانه پیرکاردین

به گزارش وبلاگ نمایندگی رسمی پیرکاردین، سایز لباس از کشوری به کشور دیگر و گاهی حتی از برندی تا برند دیگر متفاوت است؛ برای اینکه در سایت فروشگاهی نمایندگی رسمی پیرکاردین راحت و بدون دغدغه محصول مورد نظر خودتان را انتخاب کنید ، حتما احتیاج به شناخت سایزها دارید، این برند معروف که در مسیر رعایت اصول استانداردهای بین المللی قدم بر میدارد، جدولی برای مشتریان خود تهیه کرده تا به این دغدغه پایان دهد.

✅شما می توانید با توجه به نیاز خود با کلیک بر روی عکس های زیر، فیت بدن خود را با سایزهای پوشاک نمایندگی رسمی پیرکاردین مطابقت بدهید.

راهنمای سایز پیراهن

راهنمای سایز شلوار پارچه ای 

  راهنمای سایز تیشرت

راهنمای سایز پلیور

    راهنمای سایز کت و شلوار

  راهنمای سایز کت تک

  راهنمای سایز پالتو

 راهنمای سایز شلوار جین

⬅️بهترین زمان برای اندازه گیری

✅بعضی‌ها معتقدند زمان مناسب برای اندازه گیری سایز لباس، زمانی است که غذای زیادی نخورده باشید و در کوچکترین فرم بدنی خودتان به سر ببرید؛ نظر ما بر خلاف این قضیه است. همان طور که زمان مناسب برای خرید کفش یا به دست آوردن سایز آن آخر شب است که پا در بزرگترین حالت خودش قرار دارد؛ خوب است برای خرید لباس هم در کوچکترین فرم خودتان ظاهر نشوید تا با خوردن کمترین حجم غذا دکمه‌های بلوزتان کش نیاید!

سایز لباس را بدون لباس یا از روی یک لایه لباس نازک اندازه بگیرید و سعی کنید صاف بایستید و قوز نکنید. در غیر این صورت سایزبندی‌تان اشتباه خواهد شد.

⬅️خرید لباس برای دوستان و آشنایان

✅چه به شهر دیگری سفر می‌کنید و چه عازم کشوری دیگر هستید، خوب است اندازه‌های افرادی را که قصد خرید لباس را برای آن‌ها دارید، یادداشت کرده و به همراه ببرید. اگر خیلی فرصت اندازه گیری ندارید و با این افراد صمیمی هستید یک نمونه بلوز و شلواری را که اندازه‌شان است، قرض کنید و به همراه خودتان ببرید. پیدا کردن سایز لباس با این کار بسیار ساده است و زمان کمی می‌برد.

⬅️وقتی لباسی سایزتان نمی شود؟

✅اگر جزو افراد دو سایزی هستید و اختلاف سایز بالاتنه و پایین‌تنه‌تان به دلیل اضافه وزن تفاوت زیادی با هم دارد، طبیعی است که پیدا کردن سایز لباس ایده‌آل کار آسانی نباشد. این اتفاق به خصوص در مورد انتخاب کت و شلوار  و کت تک آقایان می‌افتد. بهترین روش این است که سعی کنید با ورزش و رژیم غذایی مناسب سایزتان را به وضعیت عادی برگردانید. در این فاصله هم بهتر است دور خرید آنلاین را خط بکشید و سراغ خرید حضوری بروید. در نهایت می‌توانید سفارش دوخت لباس مناسبتان را به خیاط بدهید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.